Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла престижний тенісний турнір, обігравши росіянку Дар’ю Касаткіну

Українка другий рік поспіль стала переможницею великого турніру категорії WTA Premier у Дубаї.

У фіналі вона легко обіграла 24-у ракетку світу росіянку Дар’ю Касаткіну (6: 4, 6: 0).

Нагадаємо, в півфінальному матчі українка з рахунком 6:3, 6:3 перемогла шосту ракетку турніру німкеню Ангеліку Кербер.

Світовий рейтинг тенісистів: українці порадували результатом

Варто відзначити, що титул в Дубаї став для Світоліної 11-м в кар’єрі, а також другим у новому сезоні.

А ще українка стала лише третьою тенісисткою після Вінус Вільямс і Жюстін Енен, яка зуміла захистити перемогу на катарському харді.

Таким чином, Еліна Світоліна наздогнала Петру Квітову в рейтингу найтитулованіших тенісисток сезону.

Варто відзначити, що за перемогу на Dubai Tennis Championships українка заробила 500 рейтингових очок і 511 тисяч доларів призових.

Нагадаємо, в нинішньому сезоні українка зуміла пробитися в чвертьфінал Відкритого чемпіонату Австралії, а також виграла турнір в Брісбені.

Як писала Politeka, в Росії влаштовують тенісний турнір, куди заманюють українську чемпіонку Еліну Світоліну. Жіночий тенісний турнір категорії International відбудеться в Москві з 23 по 29 липня 2018 року. Директор турніру Олександр Островський назвав бюджет і можливих учасників турніру.