У ПСЖ розкрили деталі медичного обстеження форварда Неймара, який в матчі 27-го туру чемпіонату Франції з Марселем наприкінці матчу невдало поставив стопу

Про це повідомляє офіційний сайт французького футбольного клубу.

Як відомо, Неймар отримав травму в неділю, 25 лютого, в матчі чемпіонату Франції з “Марселем” (3: 0). В результаті після закінчення зустрічі у найдорожчого футболіста світу виявили тріщину п’ятої плеснової кістки і розтягнення м’язів голеностопа.

Як повідомили в клубі гравця, відновлення бразильця може зайняти кілька тижнів.

Додаткові заміни: в УЄФА хочуть змінити правила

Таким чином, це ставить під великий сумнів участь Неймара в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з мадридським “Реалом”.

Відзначимо, Неймар під час матчу з мадридським Реалом в 1/8 Ліги чемпіонів з усією сили зарядив м’ячем судді в вухо.

“У першому таймі італійський суддя Джанлука Роккі показав бразильцеві жовту картку за грубу гру. Неймар вирішив помститися в другому таймі, потужно пробивши арбітру в голову. Звичайно, гравець ПСЖ не навмисно бив по судді. Роккі знадобилася допомога, але вже через кілька хвилин він продовжив роботу. Арбітру було подвійно боляче, адже в вусі, в яке потрапив м’яч, був навушник “, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з “Реалом” пройде 6 березня в Парижі. У першій грі чинний володар трофея здобув перемогу з рахунком 3 : 1.

Нагадаємо, в кінці матчу 27-го туру чемпіонату Франції з Марселем, який завершився з рахунком – 3 : 0, зірковий форвард ПСЖ Неймар не зміг дограти через травму.

У другому таймі найдорожчий футболіст світу покинув поле на ношах і не міг стримати сльози. 26-річний гравець отримав пошкодження, невдало поставивши ногу в кінцівці зустрічі, коли ПСЖ вже провів всі три заміни. Найближчим часом Неймар повинен пройти фундаментальний медичний огляд, який визначить терміни відновлення від травми.

Як раніше писала Politeka, відома компанія Deloitte опублікувала рейтинг кращих європейських клубів за доходами в сезоні 2016/2017. Перше місце за собою зберіг Манчестер Юнайтед, заробивши 676 млн євро, друге місце зайняв Реал, відставши від англійського клубу тільки на 1,7 млн. На третій позиції розташувалася Барселона, чий дохід в минулому сезоні склав 648 млн. ПСЖ розташувався на сьомому місці, а дохід клубу за сезон 2016/2017 склав 486,2 млн євро.