Відома українська тенісистка Леся Цуренко вдалося пробитися у фінал турніру в Акапулько

Так, в півфінальному матчі українка обіграла з великим відривом третю ракетку турніру Дарину Гаврилову з Австралії. Сам поєдинок тривав годину і 45 хвилин і завершився з рахунком 6: 2, 6: 4.

Звернемо увагу, що суперницею на фіналі у Цуренко виступить швейцарська тенісистка Штефані Фогель (№183 рейтингу WTA). Слід уточнити, що раніше вони зустрічалися п’ять разів, з яких чотири здобула українка.

«Сподіваюся, в фіналі я буду настільки впевнена в собі, наскільки це можливо. Якщо я зможу виграти тут другий титул, то буду в два рази більше щасливою. У мене є багато часу на відновлення. Постараюся сфокусуватися на грі і більше ні про що не думати», – уточнила Цуренко.

Світоліна виступить на популярному чемпіонаті: всі подробиці

Нагадаємо, в Мексиці українська тенісистка перемогла суперницю російського походження Аріну Родіонову, яка виступає за Австралію. Друга ракетка України Леся Цуренко продовжує успішно виступати на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) – Mexican Open в Акапулько. Призовий фонд цього турніру – 250 тисяч доларів.

У матчі другого кола Цуренко (№40 рейтингу WTA) впевнено обіграла австралійку Аріну Родіонову (№130 WTA) і вийшла в чвертьфінал. Рахунок – 6: 3, 6: 1.

Наступною суперницею Цуренко стане переможниця протистояння між Беатріс Хаддад травня з Бразилії (№60 WTA) і француженкою сербського походження Крістіною Младенович (№14 WTA).

Нагадаємо також, 18 січня, у другому колі турніру Australian Open – Grand Slam українська тенісистка Леся Цуренко програла своїй польської суперниці Агнєшці Радванською. Драматичної виявилася друга партія, коли Радванська вела 4: 1, потім наша тенісистка зрівняла рахунок, а потім і отримала перевагу – 5: 4. Подати на матч в Лесі не вийшло, до матчболів вона також не добралася і в підсумку програла три гейми поспіль.

Як писала Politeka, перша ракетка України Еліна Світоліна виграла престижний тенісний турнір, обігравши росіянку Дар’ю Касаткину. Українка другий рік поспіль стала переможницею великого турніру категорії WTA Premier у Дубаї.

У фіналі вона легко обіграла 24-у ракетку світу росіянку Дар’ю Касаткину (6: 4, 6: 0). Уточнимо, що раніше в півфінальному матчі, українка з рахунком 6: 3, 6: 3 перемогла шосту ракетку турніру німкеню Ангеліку Кербер.