Друга ракетка України Леся Цуренко здобула перемогу на престижному турнірі в мексім’є, вигравши кілька сотень тисяч доларів

Так, в фіналі WTA Abierto Mexicano Telcel вона зустрілася з швейцарка Стефані Фегеле, яку обіграла з великим відривом: 5: 7, 7: 6, 6: 2. Сам матч проходив близько трьох годин, і почався для Цуренко вкрай невдало: вона допустила чотири подвійні помилки, дозволивши шведці виграти сет. Однак переломний момент стався в другій партії, коли вона виграла з рахунком 4: 2.

Уточнимо, що в результаті після цього українка змогла виграти три гейми поспіль і довела сет до тай-брейку, в якому віддала Фегеле лише два розіграшу.

Voegele takes the opening set, 7-5!

She’s one set from the @AbiertoTelcel title! pic.twitter.com/d48BR7Gtnx

— WTA (@WTA) 4 марта 2018 г.

Нагадаємо, відома українська тенісистка Леся Цуренко вдалося пробитися у фінал турніру в Акапулько. Так, в півфінальному матчі українка обіграла з великим відривом третю ракетку турніру Дарину Гаврилову з Австралії. Сам поєдинок тривав годину і 45 хвилин і завершився з рахунком 6: 2, 6: 4.

Звернемо увагу, що суперницею на фіналі у Цуренко виступить швейцарська тенісистка Штефані Фогель (№183 рейтингу WTA). Слід уточнити, що раніше вони зустрічалися п’ять разів, з яких чотири здобула українка.

«Сподіваюся, в фіналі я буду настільки впевнена в собі, наскільки це можливо. Якщо я зможу виграти тут другий титул, то буду в два рази більше щасливою. У мене є багато часу на відновлення. Постараюся сфокусуватися на грі і більше ні про що не думати », – уточнила Цуренко.

Нагадаємо також, що в Мексиці українська тенісистка перемогла суперницю російського походження Аріну Родіонову, яка виступає за Австралію. Друга ракетка України Леся Цуренко продовжує успішно виступати на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) – Mexican Open в Акапулько. Призовий фонд цього турніру – 250 тисяч доларів.

Як писала Politeka, 18 січня, у другому колі турніру Australian Open – Grand Slam українська тенісистка Леся Цуренко програла своїй польської суперниці Агнєшці Радванською. Драматичної виявилася друга партія, коли Радванська вела 4: 1, потім наша тенісистка зрівняла рахунок, а потім і отримала перевагу – 5: 4. Подати на матч в Лесі не вийшло, до матчболів вона також не добралася і в підсумку програла три гейми поспіль.

Джерело: Politeka