Динамо у важкій боротьбі перемогло Зорю в 22 турі української Прем’єр-ліги

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а відразу після перерви команди почали забивати. Рахунок відкрила Зоря – Лунін розпочав швидку контратаку закиданням на Громова, той підключив Караваєва, а в штрафній площі Фаупала і Харатін довели діло до голу.

Динамо відповіло подвійною заміною, яка принесла користь. Вербич через кілька хвилин після появи на полі головою результативно замкнув подачу Циганкова. Нічийний рахунок протримався недовго – Зоря знову вийшла вперед завдяки наполегливості Фаупалы, який накрутив Хачеріді і прострілив на Громова. Удар Артема підкоригував Юрі – рахунок 1:2.

На 77 хвилині господарі знову зрівняли рахунок, коли Гармаш знайшов Мораєса до штрафного Зорі, а бразилець вдало відкинув під удар Циганкову. А в компенсований час Динамо вирвало перемогу – Кендзьора відгукнувся на подачу з кутового від Циганкова – 3:2.

Легендарний динамівець вляпався у скандал, загрожує реальний термін

Після цього матчу команди залишилися в турнірній таблиці на своїх місцях. Динамо з 45 очками – друге, а Зоря з 33 балами – четверта. Навесні у другому етапі УПЛ Динамо і Зоря проведуть ще два матчі в рамках боротьби в топ-6.

Нагадаємо, як передавала Politeka, українські футбольні фанати обрали найкращого гравця Динамо за лютий. Завершився опитування на визначення кращого гравця Динамо в лютому. Впевнену перемогу у голосуванні здобув Віктор Циганков. Друге і третє місця зайняли відповідно Денис Бойко і Гонсалес.

Півзахисник Динамо Віктор Циганков визнаний кращим гравцем команди в лютому, інформує офіційний сайт клубу.

Відомо, що динамівський хавбек набрав 58% голосів уболівальників. У той же час друге місце посів голкіпер киян Денис Бойко (24%), третє – Гонсалес (8%). Зазначимо, що опитування проводилося на сайті “Динамо”.

У цьому сезоні в лютому кияни провели 4 офіційні матчі – дві гри проти АЕКа і матчі проти Марселя і Вересу. За ці чотири гри Циганков забив 3 голи.