У столиці Китаю Пекіні пройшов перший етап світової серії зі стрибків у воду. На цих змаганнях українські стрибуни здобули срібло і бронзу

Про це повідомляє інформаційний портал Знай.Спорт.

У стрибках з 10-метрової вишки Максим Долгов і Олександр Горшковозов виграли срібло, набравши 417.93 очок. Золото здобув китайський дует Чень Айсен/Янь Хао.

Також Горшковозов виграв бронзу в парі з Олегом Колодієм в синхронному трампліні (406,89). Перше місце посів китайський дует Се Сиі/Цао Юань.

Відзначимо, що український плавець Михайло Романчук став чемпіоном Європи з плавання на короткій воді.

У вирішальному запливі на 1500 метрів вільним стилем Романчук переміг олімпійського чемпіоноа Грегоріо Пальтріньєрі, випередивши його на 8,34 секунди.

Український спортсмен спокійно почав першу частину запливу, після чого поступово взвинчував темп, внаслідок чого створив собі комфортний запас над іншими спортсменами.

Pолото в Копенгагені стало першим для Романчука на найбільших міжнародних змаганнях.

Додамо, що Михайло Романчук завоював другу медаль для України на чемпонатів Європи в Данії. Раніше Дарина Зевіна виграла срібло в запливі на 200 метрів на спині.

Як раніше повідомляв портал, плавець Говоров завоював третю для України медаль на чемпіонаті Європи.