У п’ятницю, 23 березня, відбувся ряд товариських матчів, в ході яких збірна Росії зіграла проти Бразилії

Про це повідомляє Знай.спорт.

«23 березня відбувся ряд товариських матчів. В одному з них збірна Росії приймала в Москві збірну Бразилії і програла з рахунком 0: 3. Усі три м’ячі були забиті в другому таймі. Голами відзначилися Міранда, Коутіньо і Пауліньо», – йдеться в повідомленні.

Слід уточнити, що схожа ситуація спостерігалася і в матчі між Норвегією і Австралією, однак там рахунок склав 4: 1 на користь перших.

Найбільш нервовою була гра між Португалією та Єгиптом. Там Кріштіану Роналду зробив дубль в доданий час, принісши своїй команді вольову перемогу. Не менш цікавим був і матч між Францією і Колумбією. Останні майже весь матч програвали з рахунком 2: 0, проте майже на останніх хвилинах зуміли завести в ворота противника аж три м’ячі.

Нагадаємо, 23 березня в іспанській Марбельї відбувся товариський матч між збірною України та збірною Саудівської Аравії.

Зустріч завершилася внічию 1: 1, а обидва голи були забиті в першому таймі. Спочатку на 32-й хвилині Артем Кравець замкнув головою передачу Євгена Коноплянки та відкрив рахунок в матчі. А потім на 38-й хвилині азіати, зусиллями Саїда аль Мовалада, вирівняли становище.

Нагадуємо також, що в одній з лікарень Іспанії у свідомість прийшов спортсмен, який отримав на стадіоні черепно-мозкову травму. Так, гравця регіональної ліги Арагона Франсеск було госпіталізовано 21 січня після того, як під час гри свого клубу «Мекіненса» отримав черепно-мозкову травму. Після цього 21-річний спортсмен пережив кілька операцій і 22 дні провів у відділенні інтенсивної терапії.

Після 17 днів перебування в лікарні, під час одного з візитів його мати почала співати гімн «Севільї», який вважається одним з офіційних пісень клубу з 2005 року. До неї приєдналися інші члени сім’ї, після чого сталося диво – молода людина прийшла до тями.

Як писала Politeka, український футболіст, який виступає за збірну Польщі, після критики на свою адресу з боку колишніх співвітчизників заявив, що більше не повернеться в Україну

Півзахисник збірної Польщі і «Ягеллонії» Тарас Романчук образився на те, що в Україні деякі люди вважають його зрадником і заявив, що не стане продовжувати кар’єру в рідній країні.