Збірна Бразилії перемогла збірну Німеччини в товариському матчі з рахунком 1:0

Матч проходив на Олімпійському стадіоні в Берліні.

Гравці німецької збірної грали активно і вже на початку матчу мали в атаці пару небезпечних можливостей, але до завершення їх так і не довели.

Майже в кінці першого тайму свій шанс використали гравці збірної Бразилії. Габріель Жезус отримав передачу від Вілліана і пробив в Траппа. Спочатку м’яч відлетів у поперечину, а потім відлетів від неї за лінію воріт. На 38-ій хвилині матчу Жезус уникнув офсайду, але пробив м’яч вище, але на 40-й хвилині відігрався і забив перший і єдиний в цьому змаганні гол.

У другому таймі у бразильців знову був шанс на забиття м’яча, але гола не сталося. Бразильці проходили в штрафну і били по воротах кілька разів. Незважаючи на хорошу гру, вони могли б забити більше – в матчі було кілька таких ситуацій. У підсумку, фінальний рахунок – 1: 0 на користь Бразилії.

В останній раз збірна Бразилії перемагала збірну Німеччини на Кубку конфедерацій в 2005 році – тоді перші вийшли вперед з рахунком 3: 2.

Німці ж не програвали з півфіналу Євро-2016 до останнього матчу з Бразилією.

Німеччина і Бразилія зустрічалися на футбольному полі в 2011 році на товариському матчі і в 2014 році на Чемпіонаті світу. В обох випадках перемагали німці – 3: 2 в першому матчі, і 7: 1 – на чемпіонаті.

Також, для гравців збірної Німеччини припинилася їх «смуга перемог». У півфіналі Євро-2016 підопічні Йоахима Льова програли Франції з рахунком 0: 2, і з тих пір виграли 22 матчі поспіль.

Джерело: Politeka