У Мадриді відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між “Реалом” і “Ювентусом”

У драматичній зустрічі мадридці поступилися з рахунком 1:3, але пройшли далі за сумою двох зустрічей (4:3)

“Ювентус” вийшов вперед вже на другій хвилині матчу – Манджукич точно пробив головою після навісу Хедіра. На 37-й хвилині зустрічі хорватський форвард оформив дубль, і знову забив головою, але тепер після подачі Ліхтштайнера.

У другому таймі Туріну вдалося зрівняти рахунок двоматчевого протистояння – Навас упустив м’яч з рук і подарував його Матюїді, після чого французу залишалося тільки не промахнутися з пари метрів.

Кульмінація матчу сталася на останніх секундах – Лукас Васкес заробив для “Реала” пенальті, а Буффон отримав червону картку за занадто емоційне невдоволення рішенням арбітра. Роналду в результаті переграв з “точки” Щенсни, який вийшов на заміну.

Останню путівку в півфінал Ліги Чемпіонів завоювала “Баварія”, яка вдома зіграла внічию з “Севільєю” і за сумою двох матчів (2:1) пройшла далі.

Нагадаємо, раніше чвертьфінальну стадію подолали італійська Рома і англійський Ліверпуль. Жеребкування матчів півфіналу відбудеться в п’ятницю, 13 квітня.