Думки гравців Реала і Ювентуса з приводу фатального пенальті розійшлися

Кріштіану Роналду з успіхом реалізував пенальті в компенсований час на матчі Реала і Ювентуса, пише Знай.Спорт.

Суддя Майкл Олівер призначив 11-метровий за фол Меди Банат на Васкес. Головні герої цього епізоду поділилися емоціями після матчу.

Гравець Реала Васкес описав, як все відбувалося з його боку. Кріштіану віддав йому пас в штрафну, і Васкес збирався пробити, але захисник суперника вибіг з-за спини і звалив його. Також футболіст визнав, що обурення гравців Ювентуса зрозуміло, адже це було на останніх хвилинах, а для Реала цей матч повинен стати уроком. Васкес резюмував, що не можна розслаблятися, адже Ліга чемпіонів нікого не прощає.

Васкес

А ось у Бенатії, захисника Ювентуса, інший погляд на те, що сталося. За його словами, він випередив збоку Васкеса і вибив м’яч, який змінив напрямок. А Васкес впав, оскільки йому більше нічого не залишалося робити в цій ситуації. Бенатія вважає, що призначити пенальті було абсурдним рішенням, і що Ювентус просто став жертвою ситуації, однак гравці все одно пишаються тим, як зіграли.

Бенатия

Нагадаємо, після призначеного на 90 + 3 хвилині матчу пенальті Буффон сказився і отримав червону картку, а Роналду реалізував 11-метровий і вивів Реал у півфінал Ліги чемпіонів.

На 37-й хвилині Ювентус вів в рахунку 0: 2 після дубля Маріо Манджукич. На 61-й хвилині Матюїді, скориставшись помилкою Навас, і зовсім зробив рахунок 0: 3.

Матч закінчився з рахунком 1: 3 на користь Ювентуса, однак Реал пройшов півфінал Ліги чемпіонів.