Йдеться про колишнього керівника селекційного відділу Металіста і Дніпра Вадима Комардіна.

Відомо, що поки роль Комардіна зводиться до спостереження за тренуваннями і збору інформації.

Водночас Комардин залишається менеджером збірної України, тому що не повідомлялося про його звільнення зі збірної України.

Раніше Комардин працював з Мироном Маркевичем і Євгеном Красниковим в Металісті і Дніпрі.

Саме він сприяв трансферів Марлоса, Тайсона і Клейтона Шав’єра в Україні.

вадим комардин

Нагадаємо, в понеділок ряд видань повідомили, що Євген Красніков вже був представлений співробітникам Динамо в якості віце-президента клубу, проте пізніше джерела, близькі до клубу, спростували цю інформацію.

Як раніше писала Politeka, Шахтар продовжує зберігати хитку перевагу над Динамо.

В рамках 26-го туру Прем’єр-ліги України Динамо і Шахтар впевнено обіграли суперників.

Динамо розправився з Зорею в домашньому матчі УПЛ. У першому таймі Бурда забив киянам після кутового. Після перерви Лунін змушений був діставати м’яч з сітки воріт після ударів Вербича, Бесєдіна і Циганкова. Більш того – Зоря ще й не реалізувала пенальті (Фаупала). У підсумку – 4:0 на користь Динамо.