Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко поділився своїми враженнями від матчу Динамо – Шахтар у фіналі Кубка України

Так, по завершенні фіналу Кубка України між донецьким Шахтарем і київським Динамо Шевченко заявив, що в поєдинку було менше провокацій, ніж зазвичай.

“Мені гра Шахтаря і Динамо сподобалася. Справжній фінал, а головним його відмінністю стала безкомпромісна, але коректна боротьба, чого в таких матчах не завжди вистачає.

На цей раз провокацій і зіткнень на поле було менше, ніж зазвичай – гравці зосередилися на реалізації своїх футбольних якостей. У цьому більшого успіху Шахтар, і я вітаю його з перемогою.

Андрей Шевченко

Стан збірок обох команд мені сподобалося – видно, що хлопці  в хорошій формі. Сподіваюся, вони збережуть її до матчів збірної України, і ми проведемо гарну навчально-тренувальну роботу, яку закріпимо спарингами”, – підлий Шевченко.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, донецький Шахтар виграв Кубок України з футболу, обігравши у фінальному матчі київське Динамо.

Поєдинок відбувся 9 травня в Дніпрі на стадіоні «Дніпро Арена». Сам матч завершився з рахунком 2:0.

Перший тайм пройшов без голів. А ось відразу після перерви, на 47 хвилині гірники забили перший м’яч. Після передачі Бутко з правого флангу відзначився Феррейра.

Остаточний рахунок на 61-й хвилині зробив Ярослав Ракицький ударом зі штрафного.
Шахтар став володарем Кубка України вже 12 раз в історії.

Крім того, гірники навіть стали авторами історичного досягнення, обігнавши Динамо, у якого 11 перемог у Кубках.