У четвер, 14 березня, київське Динамо провело на своєму полі матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти лондонського Челсі

Після розгрому 0:3 в першому поєдинку в Англії перед командою Олександра Хацкевича стояло фактично нездійсненне завдання для виходу в чвертьфінал, яке потрібно було вирішувати вдома.

Однак Динамо не тільки не змогло нав’язати боротьбу Челсі, але і дозволило супернику принизити себе перед своїми вболівальниками.

Динамо - Челси, Лига Европы

Динамо, якому потрібно було відігравати три голи після першого матчу, вже в дебюті другої зустрічі поставило хрест на своїх шансах на вихід у чвертьфінал. На п’ятій хвилині Вілліан подав кутовий, а Олів’є Жиру після скидки легко відправив м’яч у ворота. Тепер киянам вже потрібно було забивати п’ять, що виглядало фантастично.

Схоже, швидкий пропущений гол, ошелешив господарів поля, які в подальшому ніяк не могли зачепитися за м’яч. Челсі спокійно контролював хід гри, створюючи загрозу біля воріт Динамо, ніби це лондонцям потрібно було відіграватися.

Астаф’єва роздяглася і прикрила груди бутонами троянд: “Неможливо відірвати погляд”

Після півгодини ігрового часу Маркос Алонсо точним пасом, який відрізав захист киян, знайшов у штрафному Жиру, який подвоїв перевагу своєї команди і по суті остаточно визначив, чим завершиться це протистояння. Утім, Челсі не зупинився – і вже сам Алонсо добив господарів. Іспанський захисник, перебуваючи наодинці в оточенні гравців Динамо в штрафному майданчику, замкнув простріл з флангу. А з моментів киян можна згадати хіба що гол з офсайду Дениса Гармаша, який вимушено зайняв позицію нападаючого через кадрові проблеми, і штрафний у виконанні Віктора Циганкова, зіпсований ударом в стінку.

На другий тайм Динамо вийшло зарядженим і провело кілька небезпечних атак. Гармаш знову відправив м’яч у ворота з офсайду, ще в одному моменті лондонців від пропущеного голу спочатку врятував голкіпер Кепа, а після – стійка воріт. Однак цього запалу вистачило ненадовго, а після закінчення перших п’ятнадцяти хвилин другої половини зустрічі Жиру повністю охолодив запал господарів, оформивши хет-трик. Вілліан виконав ідеальну подачу на голову француза, якому залишалося тільки переправити м’яч у сітку воріт. Через пару хвилин Алонсо міг збільшувати рахунок і ганьбу Динамо – іспанець небезпечно пробив зі штрафного, але Денис Бойко дотягнувся і переправив м’яч у хрестовину.

Далі Динамо сподіватися точно було вже ні на що. Та й особливо не виходило нав’язати якусь гру. Зрештою, як і в першому поєдинку, позначався клас Челсі та відсутність лідерів атакуючої лінії киян Беньяміна Вербіча та Франа Соля. А жирну крапку в матчі-відповіді поставив Каллум Гадсон-Одої, який реалізував вихід один на один і зробив рахунок 0:5.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

Динамо – Челсі 0:5 (перший матч 0:3)

Голи: Жиру 5, 33, 59, Алонсо 45+1, Гадсон-Одої 78

Нагадаємо, раніше Динамо і Шахтар дізналися суперників у плей-офф Ліги Європи.

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.