Головний тренер збірної Росії з футболу Станіслав Черчесов розповів про те, що наставник української національної команди Андрій Шевченко допоміг йому порадами перед матчем ЧС-2018

“Хотів би подякувати Андрію Шевченку, який допоміг нам радою. Збірна України грала товариський матч з Саудівською Аравією. Я потім подзвонив, і він розповів мені деякі нюанси дій аравійців, які нам дуже в нагоді при підготовці до матчу”, – зазначив Черчесов, який додав , що з Шевченком дружить багато років.

У матчі-відкритті Кубка світу збірна Росії розгромила команду Саудівської Аравії з рахунком 5:0.

Як повідомляла Politeka, 10 липня відбувся матч за право грати у фіналі Мундіалю між командами Франції та Бельгії.  За його результатами першим фіналістом ЧС-2018 стала Франція.

Це онкологія: Путіну поставили страшний діагноз

Зустріч закінчилася з рахунком 1:0. Єдиний гол в матчі на 51-й хвилині забив захисник французів Самюель Умтіті.

Нагадаємо, 11 липня відбувся матч за другу путівку у фінал Чемпіонату світу з футболу. Рахунок був відкритий вже на п’ятій хвилині. Кіран Тріпп’єр точним ударом зі штрафного вперше забив за збірну Англії – 0: 1. “Картаті” відповіли на 68-й хвилині матчу – подача від Шіме Врсалько з правого флангу припала точно ногу Івану Перишичу (1:1).

У другому екстра-таймі (107 хвилина) хорвати вийшли вперед. Маріо Манджукич відправив м’яч у сітку ударом від кута воротарського – 2:1! Таким чином, збірна Хорватії вперше в історії стала фіналістом Чемпіонату світу.

Джерело: Спорт-Експрес