Українські легкоатлети успішно виступили на змаганнях в Туреччині

Дев’ять українських легкоатлетів потрапили в призи на змаганнях Gloria Cup в Белеку, Туреччина, при цьому українські висотниці зайняли весь п’єдестал.

юлия левченко

Раніше повідомлялося, що жіноча збірна України з кульової стрільби по рухомими мішеням зуміла вибороти срібні нагороди на чемпіонаті світу у Чхавоні (Південна Корея). Українки стали другі у стрільбі по рухомій мішені з пневматичної гвинтівки зі змішаними швидкостями. Українки Галина Авраменко, Вікторія Рибовалова та Валентина Гончарова набрали 1101 бал. Однак цього виявилося недостатньо, щоб перемогти. Китаянки набрали 1125 балів та перемогли.

Третіми стали росіянки, які поступилися українкам 4 балами – 1097. У медальному заліку збірна України посідає 8-е місце. Загальний доробок збірної України нараховує дві золоті, чотири срібні та три бронзові нагороди, що дозволяє посідати дев’яте місце серед усіх команд. Лідирує збірна Китаю (18, 13, 6), другою йде команда Республіки Корея (10, 10, 8).

Також повідомлялось, що українська спортсменка здобула яскраву перемогу на Чемпіонаті світу зі спортивної стрільби. Так, в скарбничку нашої збірної додалася ще одна медаль, завдяки спортсменці Галині Авраменко. Вона здобула бронзову медаль за полювання на рухому мішень на дистанції десять метрів.

Не дивлячись на те, що дівчині не вдалося пройти у фінал, вона не залишила жодного шансу своїй суперниці – кореянці Р Чжі Е. Українка здолала її з рахунком 6:3. Підкреслимо, що в колекції Авраменко це вже четверта індивідуальна нагорода на світових першостях в даній дисципліні.

Нагадаємо про те, що Неймар проситься в свій колишній клуб.

Як повідомляла Politeka, Барселона очолила ТОП каналів в YouTube.