Українська спортсменка здобула яскраву перемогу на Чемпіонаті світу зі спортивної стрільби

Так, в скарбничку нашої збірної додалася ще одна медаль, завдяки спортсменці Галині Авраменко. Вона здобула бронзову медаль за полювання на рухому мішень на дистанції десять метрів.

Не дивлячись на те, що дівчині не вдалося пройти у фінал, вона не залишила своєї суперниці жодного шансу своїй суперниці – кореянці Р Чжі Е. Українка здолала її з рахунком 6:3.

Українка Костевич стала срібною призеркою Кубку світу зі стрільби

Підкреслимо, що в колекції Авраменко це вже четверта індивідуальна нагорода на світових першостях в даній дисципліні.

Додамо, Олена Костевич є триразовою призером Олімпійських ігор. В її активі “золото” Афін-2004 (пневматичний пістолет 10 м), а також срібло (пневматичний пістолет 10 м) і бронза (пістолет, 25 м) Лондона-2012.

У Чанвоне (Республіка Корея) триває чемпіонат і юніорська першість світу за стрілецькими видами спорту. Олімпійська чемпіонка українська спортсменка Олена Костевич завоювала золоту медаль чемпіонату світу зі спортивної стрільби.

У фіналі Олена показала однакову суму з росіянкою Віталіною Бацарашкиною — по 37 очок. У додаткових серіях українка з результатом 4 + 4 + 3 вирвала перемогу у росіянки (4 + 4 + 2). Бронза дісталася Дорен Веннекамп з Німеччини. Костевич набрала 37 балів і стала кращою у стрільбі з пістолета на дистанції 25 метрів, завоювавши ліцензію на Олімпійські ігри-2020 в Токіо (Японія).

«Ця медаль стала першою для 33-річної Костевич у цій дисципліні», — повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації спортивної стрільби.

Також раніше повідомлялося, що 32-річна українка Олена Костевич, яка спеціалізується на стрільбі з пневматичного пістолета, встановила рекорд світу та Європи у новій олімпійській вправі ПП-3. Українка набрала 583 очки у кваліфікації чемпіонату Європи зі стрільби з пневматичної зброї в угорському дралі.

Олена Костевич стала володарем срібних нагород на чемпіонаті Європи в словенській Маріборі (пневматичний пістолет, 10 метрів). Це стало найвищою нагородою серед українських спортсменів в олімпійських номерах програми.

Рішення експертної комісії визнати найкращою спортсменкою місяця Костевич було прийнято після детального аналізу виступів спортсменів та з урахуванням докладних консультацій з Федерацією стрільби України, коментарів тренерського складу збірної України зі стрільби.

Нагадаємо про те, що Неймар проситься в свій колишній клуб.

Як повідомляла Politeka, Барселона очолила ТОП каналів в YouTube.