На Чемпіонаті світу з академічного веслування українські спортсмени завоювали бронзу

Чемпіонат проходив в Пловдиві (Болгарія). Українській збірній вдалося завоювати лише одну медаль, повідомляє Znaj.ua.

Бронзову медаль українські спортсмени отримали в фіналі чоловічого заїзду серед парних четвірок. Зокрема, в заїзді відзначилися Дмитро Міхай, Сергій Грін, Олександр Надтока та Іван Довгодько.

Переможцями змагань і володарями золотої медалі стали італійці. Результат італійської команди – 5 хвилин 35,31 секунди. Це всього на 1,97 секунди більше результату українців (5 хвилин 37,28 секунди).

Відзначимо, на чемпіонаті світу-2018 в португальському Монтемор-у-Велью збірна України з веслування на байдарках і каное показала відмінні результати. Українські спортсмени завоювали дві медалі чемпіонату.

Фанат Спартака пообіцяв дати українським ЗМІ привід для тріумфування

Каное-четвірка у складі Юрія Вандюк, Андрія Рибалка, Олега Боровика і Едуарда Шеметило відмінно стартувала в заїзді і лідирувала на першій половині дистанції, але потім екіпаж збірної Росії додав і зумів вийти на перше місце. В результаті українські каноїсти стали срібними призерами на дистанції 500 метрів з результатом 1: 36.726 хв.

Додамо, спробував себе в новому виді спорту – веслування – і знаменитий український боксер Володимир Кличко. Колишній дворазовий чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі Володимир Кличко вирішив випробувати свої сили в сап-серфінгу – веслування на дошці стоячи з веслом.

Однак невдача не засмутила легендарного спортсмена. Навпаки, боксер зі сміхом випірнув з води і закликав передплатників подивитися на це з позитивної сторони.

Однак тренування спортсмена виявилася невдалою. Володимир Кличко, балансуючи на дошці, впав воду, зламавши при цьому весло.

Нагадаємо, українська веслярка підкорила чемпіонат Європи: деталі блискучої перемоги.

Як повідомляла Politeka, Беллью зробив зухвалу заяву перед боєм з українцем.

Також Politeka писала, що Головкін-Альварес: ​​легендарний боксер зазнав першої в кар’єрі поразки.