Збірна України з веслування на байдарках і каное показує відмінні результати у Португалії

Збірна України з веслування на байдарках і каное завоювала дві медалі чемпіонату світу-2018 у португальському Монтемор-у-Велью, повідомляє Znaj.Sport.

Каное-четвірка у складі Юрія Вандюка, Андрія Рибачка, Олега Боровика і Едуарда Шеметило відмінно стартувала в заїзді і лідирувала на першій половині дистанції, але потім екіпаж збірної Росії додав і зумів вийти на перше місце. Українські каноїсти стали срібними призерами на дистанції 500 метрів з результатом 1:36.726 хв.

гребля

А українські байдарочниці Марія Кичасова-Скорик та Анастасія Горлова завоювали “бронзу”. У двійці на дистанції 200 метрів дівчата вийшли вперед вже на старті дистанції, але за 50 метрів до фінішу німецький і новозеландський екіпажі наздогнали українок і, в підсумку, залишили Кичасову-Скорик і Горлову з “бронзою” чемпіонату світу – 37,294 с.

У 2017 році Марія Кичасова-Скорик Анастасія Горлова стали чемпіонками Європи у Пловдиві.

гребля

Раніше повідомлялося, що Олександр Усик розповів про головну цінність своїх перемог в ринзі. За словами боксера, його перемоги на міжнародному рівні роблять більш привабливим спорт в Україні серед підлітків і піднімають національний дух українського суспільства в цілому. Крім того, за його перемогами стежить і більш старше покоління, яке переповнює гордість за рідну Україну. Але Усик також радий тому, що в нашій країні «не сурми про це» на кожному кроці, рятуючи його від гордині.

«Діти вважають мене своїм героєм. Для мене це максимальне визнання, яке я можу отримати», – підсумував у коментарі абсолютний чемпіон світу.

Нагадаємо, Усик зізнався, що допомагає йому перемагати: Вона – вогонь, який мене підігріває.

Як повідомляла Politeka, Усик і Ломаченко потрапили в список кращих боксерів світу.