Українська спортсменка стала наймолодшою ​​чемпіонкою світу з дзюдо в історії

Дарина Білодід завоювала золоту медаль чемпіонату світу, який проходив в Баку. Українка виступала в категорії 48 кілограм і в фінальному протистоянні здобула перемогу над японкою Фаною Танакі, поваливши суперницю на спину.

Дар’ї всього 17 років, таким чином, вона стала наймолодшою ​​чемпіонкою світу з дзюдо.

дарья белодед

Дарина народилася в спортивній сім’ї відомого дзюдоїста Геннадія Білодіда та його дружини Світлани Кузнєцової. Вона вирішила піти по стопах батька і теж стала займатися дзюдо.

Цікаво, що і тренувати Дарину також став її тато.

Свою першу «дорослу» золоту медаль вона виграла в березні 2017 року на відкритому Континентальному Кубку в Празі. 20 квітня 2017 року Дарина Білодід стала переможницею на чемпіонаті Європи. У Варшаві в ваговій категорії до 48 кілограмів вона перемогла у фіналі росіянку Ірину Долгову.

Не дивлячись на те, що Дар’я займається досить жорстким видом спорту, вона виглядає дуже витончено та жіночно.

Спортсменка може похвалитися ідеальною фігурою.

Із зовнішініми даними Дар’ї, вона б могла стати дуже успішною моделлю.

Спортсменка стильно одягається.

Крім дзюдо, юна українка опановує й інші види спорту.

У майбутньому Дар’ю чекають ще більші перемоги та успіхи.

Раніше повідомлялося, що жіноча збірна України з кульової стрільби по рухомими мішеням зуміла вибороти срібні нагороди на чемпіонаті світу у Чхавоні (Південна Корея). Українки стали другі у стрільбі по рухомій мішені з пневматичної гвинтівки зі змішаними швидкостями. Українки Галина Авраменко, Вікторія Рибовалова та Валентина Гончарова набрали 1101 бал. Однак цього виявилося недостатньо, щоб перемогти. Китаянки набрали 1125 балів та перемогли.

Третіми стали росіянки, які поступилися українкам 4 балами – 1097. У медальному заліку збірна України посідає 8-е місце. Загальний доробок збірної України нараховує дві золоті, чотири срібні та три бронзові нагороди, що дозволяє посідати дев’яте місце серед усіх команд. Лідирує збірна Китаю (18, 13, 6), другою йде команда Республіки Корея (10, 10, 8).

Також повідомлялось, що українська спортсменка здобула яскраву перемогу на Чемпіонаті світу зі спортивної стрільби. Так, в скарбничку нашої збірної додалася ще одна медаль, завдяки спортсменці Галині Авраменко. Вона здобула бронзову медаль за полювання на рухому мішень на дистанції десять метрів.

Не дивлячись на те, що дівчині не вдалося пройти у фінал, вона не залишила жодного шансу своїй суперниці – кореянці Р Чжі Е. Українка здолала її з рахунком 6:3. Підкреслимо, що в колекції Авраменко це вже четверта індивідуальна нагорода на світових першостях в даній дисципліні.

Нагадаємо про те, що Неймар проситься в свій колишній клуб.

Як повідомляла Politeka, Барселона очолила ТОП каналів в YouTube.