Головний тренер Ліона Бруно Женезіо дав коментар щодо заключного матчу групового етапу Ліги чемпіонів проти Шахтаря

Вирішальний поєдинок групового раунду Ліги чемпіонів між Шахтарем і Ліоном, у якому донецькому клубу потрібна була тільки перемога для виходу в плей-офф, завершився внічию 1:1.

У післяматчевому коментарі наставник Ткачів оцінив гру своєї команди і розповів, чого б міг досягти донецький клуб у чемпіонаті Франції.

«Заслужений результат команди, який ми поділяємо разом. Так, Фекір пройшов непростий період, відчував певну критику. Психологічно йому було нелегко, але він показав себе з найкращого боку. Я вдячний усьому колективу.

Не можу сказати, що це чиясь індивідуальна перемога. Це результат команди. Його реалізовували не тільки футболісти, а й медичний штаб, керівництво, тренери. Особливо хочу виділити наших лікарів, які фактично поставили гравців на ноги. Це загальний успіх.

Учасниця Х-Фактор, що вибула, розкрила, що відбувається за лаштунками шоу: Хотілося все кинути

Безумовно, нам було не так легко з цим суперником. З огляду на персональні якості всіх футболістів, думаю, Шахтар міг би посісти п’яте-шосте місце в чемпіонаті Франції. У них хороший захист.

Я мотивував і підтримував своїх футболістів. Так, я говорив, що в наших інтересах відразу досягти результату і бажано вигравати перший тайм. Особливо нас лякав Ісмаїлі, захист Шахтаря. У цілому ж ми вели матч в потрібному напрямку і так чи інакше досягли потрібного результату», – наводить слова Женезіо офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, що Шахтар не зміг обіграти Ліон у заключному матчі групового етапу Ліги чемпіонів і завершив виступи в турнірі. У вирішальному поєдинку, в якому донецький клуб для продовження виступу в турнірі влаштовувала тільки перемога, Гірники змогли відіграти тільки на нічию.

У середині першого тайму Шахтарю вдалося відкрити рахунок в матчі – гравці Ліона не змогли перервати пас Ісмаїлі в центр штрафного майданчика, де перебував Жуніор Мораєс, який без проблем вразив ворота французького клубу. Проте в другій половині зустрічі Гірникам довелося переважно захищатися від атак Ткачів, які в підсумку завершилися взяттям воріт. На 65-й хвилині Фекіру незважаючи на щільну опіку опонентів вдалося відправити м’яч у дев’ятку воріт донецької команди практично з лінії штрафного майданчика.

Таким чином, Шахтар після нічиєї 1:1 з Ліоном припиняє свої виступи в Лізі чемпіонів нинішнього сезону, але, посівши третє місце з шістьма очками, зіграє в Лізі Європи.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.