Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна поділилася своїми планами на майбутнє

За словами четвертої ракетки світу, вона вже навчилася справлятися з тиском і ставить перед собою найвищі цілі.

Еліна Світоліна заявила, що прагне здобути перемогу на турнірі Великого шолома і стати першою ракеткою світу.

«Мої головні цілі не змінилися – я хочу виграти турнір Великого шолома і стати першою ракеткою світу. Я прагну до цього від самого початку своєї кар’єри і багато працюю, щоб досягти своїх цілей.

свитолина

Я вже звикла до того, що мені постійно доводиться справлятися з тиском. Напевно, у цьому допомагає досвід. Найкращі гравці завжди перебувають під прицілом, кожну їхню дію завжди обговорюють, це важко.

Вагітна Настя Каменських підірвала мережу: “Хороша матуся”, фото

Кожен гравець має свій шлях і власне ставлення до спорту. Вважаю, що крім усього іншого потрібно демонструвати хороший приклад молодим гравцям і дотримуватися принципів чесної гри», – наводить слова українки Punto de Break.

Зазначимо, що Еліна Світоліна вже прибула до Австралії, де постарається захистити титул на турнірі в Брісбені, а також зіграє на Australian Open в Мельбурні.

Раніше повідомлялося, що Світоліна почне новий сезон з участі в турнірі категорії WTA Premier, який пройде в Брісбені (Австралія). Спортсменка вже подала заявку на змагання, старт яких заплановано на 30 грудня.

На Світоліну очікує захист свого титулу, який вона завоювала, обігравши в фіналі білоруску Олександру Саснович в минулому році.

Також варто зазначити, що Світоліна тріумфально розпочала підготовку до нового сезону після перемоги на Підсумковому турнірі WTA.

Найкраща тенісистка України стала переможницею показового турніру у французькому Кані. Ця перемога стала для четвертої ракетки світу вже другою поспіль – у 2017 році українка в дебютному розіграші Open de Caen обіграла у фіналі француженку Одрі Альбі.

Цього разу Світоліна у фіналі виставкових змагань в Кані здолала тридцяту ракетку світу Олександру Саснович із Білорусі. У вирішальному поєдинку українка за 1 годину 49 хвилин здобула перемогу з рахунком 3:6, 6:3, 6:4.

Нагадаємо, що Світоліна у відвертій сукні вбила всіх наповал.

Як повідомляла Politeka, Світоліна встановила рекорд в рейтингу WTA.