Перша ракетка України Еліна Світоліна розповіла, хто для неї є прикладом в світі тенісу

За словами найкращої української тенісистки, її завжди надихали американські сестри Серена і Вінус Вільямс.

Окрім того, для четвертої ракетки світу прикладом для наслідування був легендарний тенісист Андре Агассі.

«Безумовно, сестри Вільямс були моїми кумирами, вони надихають мене. Вони посли нашого виду спорту. Дивовижно спостерігати за тим, як вони готуються до турнірів і виступають на корті. Вони грають просто чудово. Я дуже рада, що мені пощастило виступати з ними в один час, зустрічатися з ними на корті. Для мене ці протистояння є особливими.

Свитолина - Уильямс, Элина Свитолина, Серена Уильямс

У дитинстві моїм кумиром був Андре Агассі. Я була рада познайомитися з ним особисто в минулому році, коли він був тренером Новака Джоковіча», – наводить слова української тенісистки CNN.

Скандал викликало таємне пророцтво Ванги про Путіна: “За дебілів тримають”

Зазначимо, що Еліна Світоліна вже прибула до Австралії, де постарається захистити титул на турнірі в Брісбені, а також зіграє на Australian Open в Мельбурні.

Раніше повідомлялося, що Світоліна почне новий сезон з участі в турнірі категорії WTA Premier, який пройде в Брісбені (Австралія). Спортсменка вже подала заявку на змагання, старт яких заплановано на 30 грудня.

На Світоліну очікує захист свого титулу, який вона завоювала, обігравши в фіналі білоруску Олександру Саснович в минулому році.

Також варто зазначити, що Світоліна тріумфально розпочала підготовку до нового сезону після перемоги на Підсумковому турнірі WTA.

Найкраща тенісистка України стала переможницею показового турніру у французькому Кані. Ця перемога стала для четвертої ракетки світу вже другою поспіль – у 2017 році українка в дебютному розіграші Open de Caen обіграла у фіналі француженку Одрі Альбі.

свитолина

Цього разу Світоліна у фіналі виставкових змагань в Кані здолала тридцяту ракетку світу Олександру Саснович із Білорусі. У вирішальному поєдинку українка за 1 годину 49 хвилин здобула перемогу з рахунком 3:6, 6:3, 6:4.

Нагадаємо, що Світоліна у відвертій сукні вбила всіх наповал.

Як повідомляла Politeka, Світоліна встановила рекорд в рейтингу WTA.