Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна здобула вольову перемогу в третьому раунді першого в сезоні турніру Великого шолома – Australian Open

Перша ракетка України, посіяна на турнірі під шостим номером, другий раз в кар’єрі зіграє в четвертому колі Відкритого чемпіонату Австралії.

У третьому раунді змагань Еліна Світоліна у важкій боротьбі в трьох сетах здолала представницю Китаю Шуай Чжан.

Элина Свитолина, Свитолина, теннис Свитолина

Програвши першу партію 4:6, Еліна Світоліна у другому сеті змогла відігратися з аналогічним рахунком.

У третій партії українська тенісистка програвала 0:3, але потім взяла п’ять геймів поспіль. Українка не змогла подати на матч за рахунку 5:3 і китаянка зрівняла рахунок.

Потім Світоліна втримала важливий гейм на своїй подачі та вийшла вперед 6:5. На прийомі з другого матчболу українка здобула перемогу.

Еліна Світоліна (Україна, 6) – Шуай Чжан (Китай) 4:6, 6:4, 7:5

Винника помітили в компанії рудоволосої красуні: «Так, тримати»

Матч тривав 2 години і 55 хвилин, при цьому обидві тенісистки протягом поєдинку зверталися за медичною допомогою.

Зазначимо, що Еліна Світоліна вдруге в кар’єрі зіграє в четвертому раунді Australian Open. У минулому сезоні найкраща українська тенісистка зуміла подолати третій раунд і в підсумку дійшла до чвертьфіналу змагань.

У четвертому раунді Australian Open нинішнього сезону Еліна Світоліна зустрінеться з переможницею матчу між Еліс Мертенс із Бельгії та Медісон Кіз із США.

Раніше повідомлялося, що перша ракетка України Еліна Світоліна на початку нового тенісного сезону постала перед уболівальниками в новому образі. Після успішного старту на Відкритому чемпіонаті Австралії вона взяла участь у фотосесії спортивної екіпіровки.