Жіноча збірна України з тенісу безкомпромісно здобула перемогу в заключному етапі турніру Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації, але все одно не змогла стати переможцем польського чемпіонату

У фінальному матчі Україна в суху обіграла збірну Естонії.

Третій день польського турніру приніс нашій збірній другу перемогу і можливість вийти в плей-офф змагань.

Однак цю можливість звело нанівець беззастережне лідерство збірної Швеції, яка здобула три перемоги, обігравши в паралельному матчі Болгарію.

Справа Зайцевої наближається до розв’язки: «Треба скинутися на кілера»

Першу сутичку з Естонією відкривала українка Марта Костюк та її опонентка Саара Орав. Менш, ніж за годину 18-річна Костюк принесла першу перемогу своєї збірної обігравши Орав з рахунком 6:3, 6:0.

Розгромну поразка зазнала естонська тенісистка в сутичці з Катериною Козлової. Дуель тривав якихось 35 хвилин і закінчився сухою перемогою українки – 6:0, 6:0.

У третій сутичці Надія Кіченок і Катерина Козлова виграли у Валерії Горлац і Олени Малигін 6: 1, 6: 0.

Україна – Естонія 3:0.

Однак Швеція достроково обіграла Болгарію і стала беззаперечним лідером підгрупи з трьома перемогами. Саме шведки поведуть боротьбу за путівку плей-офф з пообедітельніцей підгрупи А Росією.

Збірна України посіла друге місце, Болгарія трете, а Естонія четверте.

Раніше ми писали про те, що збірна України з тенісу здобула впевнену перемогу над Болгарією на Кубку Федерації в Польщі. В одиночних сутичках з болгарками рахунок був рівним, а перемогу збірній приніс парний виступ українок.

Таким чином, наші тенісистки змогли згладити розгромну поразку на старті турніру проти збірної Швеції. У другій деньза збірну України виступали Марта Костюк, Катерина Козлова і дует на парий виступ Марта Костюк і Надія Кіченок.

Відкривала сутичку з Болгарією Марта Костюк проти Ізабелли Шініковой. Укарінка змогла обіграти свою опонентку за 1 годину і 13 хвилин. За цей час Костюк три рази подала навиліт, допустила дев’ять подвійних помилок і виграла сім геймів на прийомі. У свою чергу, болгарка зробила один ейс, зробила п’ять «подвійних» і реалізувала п’ять брейк-пойнтів.

Марта Костюк (Україна) – Ізабелла Шінікова (Болгарія) 2: 0 (7: 5, 6: 4)

Марта Костюк

У вирішальному поєдинку за Україну в парному виступі грали Марта Костюк і Надія Кіченок. Перший сет залишився за українками – вони в суху обіграли Болгарію з рахунком 6:0. Другий сет видався більш напруженим: болгарки лідирували 5:2. Але українки не здалися і вирвали перемогу принісши своїй країні перемогу у другому дні Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації.

Рахунок Україна – Болгарія 2:1.