Гравці Динамо і Шахтаря не були включені до символічної збірної Ліги Європи

Європейський футбольний союз (УЄФА) на своєму офіційному сайті опублікував склад команди тижня за підсумками перших поєдинків 1/16 фіналу турніру.

Серед одинадцяти найкращих футболістів не знайшлося місця гравцям Динамо і Шахтаря, які свої стартові матчі в плей-офф Ліги Європи проти Олімпіакоса і Айнтрахта відповідно завершили з ідентичним рахунком 2:2.

Динамо Киев

Найбільше представництво у символічній збірній Ліги Європи за підсумками перших матчів 1/16 фіналу мають англійський Челсі й іспанський Бетіс – по два футболісти.

Команда тижня в Лізі Європи виглядає так:

Воротар: Денні Вуковіч (Генк)

Захисники: Владімір Цоуфал (Славія), Крістіан Луїндама (Галатасарай), Лудек Перніца (Вікторія), Сесар Аспілікуета (Челсі)

Півзахисники: Альфонсо Педраса (Вільярреал), Джовані Ло Чельсо (Бетіс), Росс Барклі (Челсі), Дієго Лайнес (Бетіс)

Нападаючі: Хосе Кальєхон (Наполі), Рубен Собріно (Вaленсія)

Нагадаємо, що 14 лютого Динамо провело перший матч після зимової перерви, стартувавши в плей-офф Ліги Європи. У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи київський клуб зіграв на виїзді з грецьким Олімпіакосом.

Університет з людьми горить в Києві: “аварійні виходи закриті”

По ходу зустрічі Динамо довелося двічі відіграватися, але в підсумку підопічні Олександра Хацкевича на останніх хвилинах вирвали нічию 2:2, яка дає команді чудові шанси на вихід у чвертьфінал.

Шахтар у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи зіграв внічию 2:2 з німецьким Айнтрахтом. Матч почався з шоку для української команди, після подачі кутового захисник гостей Хінтереггер пробив головою в руки П’ятова, який припустився помилки і випустив м’яч у ворота.

Але вже буквально в наступній атаці Шахтар створив момент, в якому заробив пенальті, Марлос з точки не схибив і зрівняв рахунок. Після цього суддя показав другу жовту картку Степаненку, і Шахтар залишився в меншості вже на десятій хвилині.

Шахтер - Айнтрахт, Тайсон

Другий тайм почався з атак німців і в підсумку вони таки забили, але українці не посипалися і зрівняли рахунок зусиллями Тайсона.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.