Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола напередодні матчу Ліги чемпіонів проти Шальке розкрив секрет успіху в головному європейському клубному турнірі

Наставник англійського клубу погодився з висловлюваннями деяких критиків, що його дві перемоги в Лізі чемпіонів з Барселоною були заслугою футболістів.

Хосеп Гвардіола віддав належне своїм колишнім підопічним в каталонському клубі, заявивши, що йому пощастило, що у нього був такий підбір гравців.

Хосеп Гвардиола, Лионель Месси

«Я не можу виграти Лігу чемпіонів, тому що у мене немає Мессі, Хаві та Іньєсти? Цілком згоден. Не буду з цим сперечатися ані секунди. Коли я працював в Барселоні, багато раз говорив, що у мене чудові гравці.

У Баварії у мене також був прекрасний склад, а зараз в Манчестер Сіті. Однак в Барселоні я був щасливчиком. Пробачте, але мені пощастило. Тому я повністю згоден з критиками», – цитує Гвардіолу Goal.com.

Нагадаємо, що перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Шальке – Манчестер Сіті відбудеться в середу, 20 лютого, в Гельзенкірхені на Фельтінс-Арені. Початок о 22:00.

Раніше повідомлялося, що у вівторок, 19 лютого, відбулися матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Ліверпулем і Баварією, а також Ліоном і Барселоною.

Погода круто зміниться, обрушиться сувора зима: -18 і хуртовини

Ліверпуль і Баварія продовжили традицію своїх безгольових нічиїх на Енфілді, не зумівши вже втретє вразити ворота один одного на полі Мерсисайдців в рамках єврокубків.

У першому матчі нинішнього протистояння в Лізі чемпіонів найбільш небезпечний момент біля воріт Ліверпуля виник, коли свій же захисник Матіп, прориваючи простріл, ледь не відзначився автоголом, але, на щастя господарів, влучив у голкіпера Аліссона. У цілому англійський клуб володів перевагою і намагався дотиснути суперника перед своїми вболівальниками, але ні удар Салаха, ні старання Мане, який бив у падінні через себе, з розвороту з району одинадцятиметрової позначки, після подачі кутового, не стали результативними.

Ливерпуль - Бавария, Лига чемпионов

У другому таймі команди особливо не ризикували і довели матч до нульової нічиєї, яка влаштувала, схоже, обох суперників, які тепер розіграють путівку до чвертьфіналу у другому поєдинку.

У матчі у Франції Барселона в першому таймі впевнено володіла перевагою на полі, створивши достатньо гольових можливостей біля воріт Ліона, але ударам Мессі, Дембеле, Ракітіча не вистачило точності. У другій половині зустрічі каталонська команда трохи скинула оберти, а господарі намагалися діяти на контратаках. У підсумку команди розійшлися безгольовим миром.

Лион - Барселона, Лига чемпионов

Тепер Барселона вже в домашньому матчі буде вирішувати проблему реалізації та завдання виходу в чвертьфінал, а Ліону для продовження боротьби в Лізі чемпіонів може вистачити і результативної нічиї.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.