У четвер, 7 березня, були зіграні перші матчі стадії 1/8 фіналу Ліги Європи

У другому раунді плей-офф турніру Україну представляло київське Динамо, яке протистояло лондонському Челсі.

У першому поєдинку з англійським клубом підопічні Олександра Хацкевича не змогли нав’язати боротьбу супернику на його полі, програвши з рахунком 0:3, і практично втратили шанси на вихід у чвертьфінал.

Челси - Динамо, Лига Европы

У інших поєдинках 1/8 фіналу Ліги Європи можна відзначити впевнену перемогу Наполі на своєму полі з рахунком 3:0 над Зальцбургом, яка по суті гарантує неаполітанцям путівку в наступний раунд турніру, а також несподівану поразку 1:3 лондонського Арсенала від десятої команди чемпіонату Франції.

Окрім того, антигероєм матчу з Вільярреалом став новоспечений гравець Зеніта Ярослав Ракицький, який у січні перебрався в російську команду з Шахтаря. Санкт-петербурзький клуб неймовірно ускладнив собі завдання виходу у чвертьфінал, поступившись на своєму полі 1:3, а екс-гравець збірної України посприяв іспанській команді у двох взяттях воріт.

Кароль показала груди в відвертому боді: “осліпила всіх”

У другому таймі за рахунку 1:1 Ракицький спочатку програв верхову боротьбу, дозволивши супернику вразити ворота, а потім після його позиційної помилки партнери по команді все ж винесли м’яч зі штрафної, але прямо на ногу гравцю Вільярреала, який точно пробив в лівий нижній кут.

Голи: Мілік 10, Руїс 18, Онгене 58

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.