Бабине літо готує неприємні сюрпризи для здоров’я українців

Бабине літо ще на тиждень (15-22 жовтня) продовжить пилкування амброзії на Заході, Півдні, Південному Сході та на Закарпатті, але концентрації алергенного пилку будуть низькими. Від симптомів полінозу можуть потерпати жителі Чернівців, Ужгорода, Херсона, Миколаєва, Кропивницького, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Донецька, Маріуполя, Кривого Рогу, Сімферополя.

По всій території України температура буде вищою 20 градусів до четверга-п’ятниці 18-19 жовтня, а тому продовжиться й незначне пилкування злаків. Разбился автобус с детьми, много пострадавших: фото с места происшествия

Основним же провокатором симптомів залишаться спори альтернарії – їх концентрації все ще підніматимуться вище клінічно значущого порогу по всій Україні.

Популярные статьи сейчас

Февраль решил поиздеваться над украинцами, новый прогноз впечатляет: кому повезет

Шикарная брюнетка из "Квартала 95" сверкнула богатством в одном пиджаке: "Ух, какая!"

Бунт устроили на Одесчине, перекрыта важная трасса: кадры происходящего

Главное за ночь: трагедия в семье Зеленского, новый отвод ВСУ и пощечина Путину

Показать еще

Окрім альтернарії, у повітрі буде багато алергенних епікокуму, стемфіліуму та аскоспор. Їх кількість зростатиме через осінню прохолоду та під час опадів які у Львові та Тернополі прогнозують 21, у Києві, Вінниці, Житомирі та Рівному – 20-го, у Івано-Франківську – 20 та 21 жовтня.

Не забувайте, що концентрації спор є найвищими у лісах, парках та біля водойм, а тому уникайте прогулянок у цих місцях, якщо маєте симптоми алергії.

Нагадаємо, раніше ми писали, чому вологі серветки небезпечні для здоров’я дітей

Існує ряд факторів, які можуть призвести до розвитку алергії у маленької дитини, зокрема: генетика, яка змінює абсорбуючі властивості шкіри, контакт з алергенами (наприклад, пил), певні продукти харчування або використання вологих серветок.

Якщо кілька факторів накладаються, то ймовірність розвитку алергії у дитини значно збільшується. За словами експертів Північно-Західного університету, верхній шар шкіри складається з жирів, а мило, яким просякнуті вологі серветки, негативно впливає на жири, порушуючи цілісність захисного шкірного бар’єру.

Як повідомляла Politeka, дієта для алергіків: як і чим харчуватися, список заборонених продуктів

Також Politeka писала: Темні кола під очима: причина появи