Росія застосує проти України свої системи ППО, якщо на її території з’являться війська НАТО

З таким скандальною заявою виступив одіозний російський сенатор Франц Клінцевич в ефірі пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1».

На його думку, цей сценарій буде реалізований протягом найближчого року.

«Думали, так би мовити, зараз все поступово заспокоїться і стане на нормальні рейки. Коли пройшла інавгурація і почалися конкретні дії, люди, які прийшли до влади, мене як людину, яка давно в політиці, чесно кажучи, трохи налякали. Це 45-мільйонна європейська країна зі збройними силами, флотом, серйозною економікою, яку нехай і валять, але, тим не менше! і експериментувати з 45-мільйонним народом, звичайно, не можна», — обурено сказав Клінцевіч, кажучи про намір України вступити в НАТО.

какой день 31 марта

Популярные статьи сейчас

Галкин показал необычное увлечение 72-летней Пугачевой и их дочери Лизы: "Гениально и просто"

Вслед за потопами и 35-градусной жарой на Украину идет новая напасть: куда стихия ударит первой

В ДТП на украинской трассе погибли люди, среди пострадавших дети: кадры и детали аварии

Полякова в корсете запрыгнула на руки могучему богатырю и задрала ноги: "Корабль с мачтой"

82-летнюю украинку могут отправить в тюрьму на 15 лет: что натворила старушка

Показать еще

На його думку, війська НАТО будуть в Україні не пізніше ніж через рік.

«У країні, де відбувається політичний хаос, де величезна кількість зброї в незаконному вільному обігу — у мене складається враження, що напевно, все-таки, є якийсь ляльковод і у Зеленського, який зараз здійснює управління, при якому хаос настане обов’язково, з урахуванням менталітету народу. А далі скажуть: «Хлопці, ми почнемо наводити порядок, з Росією жодних стосунків немає, вона агресивна». І далі, я дуже побоююся, що через рік максимум війська НАТО будуть в Україні», — стурбовано додав російський сенатор.

Дело Зайцевой рушится: как сложилась судьба пострадавшей в ДТП девушки-волонтера

Він занепокоївся через те, що Україна йде по шляху країн Прибалтики і Варшавського договору, підкресливши, що зараз для США не складе ніяких труднощів наповнити сучасними високоточними боєприпасами свої бази, які вони створюють. У зв’язку з цим Клінцевіч і вирішив перейти на прямі загрози ракетного обстрілу України з боку Росії.

«У нас серйозна система ППО і контролю, ми зуміємо, але може статися так, що кількості цілей стане занадто багато. І не говорити зараз про це усіх військових людині не можна. Настають дуже складні, на мій погляд, часи, і в даному випадку для реалізації цієї концепції прийшла нова команда стає вкрай небезпечною. Або вони не розуміють, або їх вводять в оману», — нервово резюмував неадекватний сенатор РФ.

Нагадаємо, Зеленський провів термінову нараду, озвучені вимоги до Росії.

Як повідомляла Politeka, Зеленський висловився про переговори з Путіним: все встало на свої місця.

Також Politeka писала, що доленосний указ Зеленського набув чинності.