Стало відомо, навіщо в штаб-квартирі «Приватбанку» у Дніпрі влаштували обшук

Як повідомила прес-служба НАБУ, детективи агентства під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснюють слідчі дії.

Обыск в штаб-квартире Приватбанка: первые подробности (фото)

Дії проводяться в рамках розслідування кримінального виробництва за фактами можливого зловживання своїм службовим становищем посадовими особами Нацбанку, а також розтрати коштів «ПриватБанку» в особливо великому розмірі,  до якої причетні менеджмент і власники істотної участі зазначеної банківської установи.

Повідомляється, що в результаті розтрати коштів, держава зазнала збитків у розмірі 116 млрд гривень.

Тим часом прес-служба «Приватбанку» заявляє, що сьогодні, 6 липня, в головному офісі розпочато спільну роботу відповідних підрозділів банку і детективів НАБУ по ретельному аналізу «токсичного портфеля» кредитів попередніх власників банку.

Популярные статьи сейчас

Уязвленный Филипп Киркоров сцепился с известным продюсером Дробышем: "Забудь мое имя"

"Не могу поверить": оборвалась жизнь легенды, которым восхищались миллионы

Жена продюсера "Квартал 95" в корсете и джинсах показала, как кайфует по вечерам: кадры

Каменских в леопардовом купальнике пошалила на пляже без Потапа: кадры

Штраф до 8 тысяч гривен: украинцев ждет новый запрет с 10 декабря, подробности

Показать еще

«На підставі заяви НБУ по відношенню до колишнього менеджменту банку Приватбанк разом з НАБУ проводить ретельний аналіз документів і готовий всіляко сприяти в проведенні слідчих дій у відношенні колишніх власників і топ-менеджменту», — йдеться в повідомленні.

Як уже повідомляла Politeka, сьогодні, 6 липня, національне антикорупційне бюро України влаштувало обшук в офісі державного «ПриватБанку» в Дніпрі.

Джерело: Politeka