Політичні сили нашої держави роблять ставку у своїх програмах на соціально незахищені верстви населення, оскілки вважають, що ними легше маніпулювати

Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко.

Андрей Николаенко: Низкий кредитный рейтинг Украины торпедирует идею реализации «Плана Маршалла»

«Сьогодні і влада, і так звана опозиція намагаються загравати насамперед з соціально незахищеними верствами населення, з тими, хто сумлінно ходить на вибори. Але держава тримається не на них, а на людях праці. Ми, успішні люди справи, реально розуміємо цінність праці, цінність навченого і кваліфікованого працівника», – написав Андрій Ніколаєнко.

За словами лідера партії «ОСНОВА», через те, що така важлива категорія виборців залишилась без уваги політиків, в українській економіці поглиблюються негативні тенденції.

«Сьогодні багато бізнесів не можуть розвиватися, тому що їм не вистачає компетентних фахівців. Вони вже виїхали з країни на заробітки. А слідом за фахівцями втікає і молодь. Люди втікають від неможливості самореалізуватися в Україні. Ця загроза сьогодні набагато небезпечніша, аніж війна на Сході. Такий страшний тренд необхідно змінювати. Сьогодні політична партія «ОСНОВА» — напевно, єдина політсила, яка знає, як змінити тренд України до банкрутства», – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Популярные статьи сейчас

Галкин приревновал Пугачеву к известному рэперу, видео: "Могут променять на более молодого"

Победительницу "Х-Фактора" Аиду Николайчук неожиданно "похоронили" в Сети: "Оборвалась жизнь..."

Закулисье "Мастер Шеф", Мартыновская показала то, чего не знают зрители: "Кто доедает за участниками..."

Беда случилась у самой богатой певицы Украины, пришлось вызывать «скорую»: что с ней сейчас

Елена Кравец вывела на красную дорожку дочь-красотку: как сейчас выглядит Маша, которая с 15 лет живет отдельно

Показать еще

Источник: Politeka