Міністерство промисловості і торгівлі Чехії і чеське МЗС не має інформації про відрядження мера Одеси Геннадія Труханова в Прагу, яка проходить з 12 по 16 лютого

У посольстві України в Празі повідомили, що ніхто з органів Одеської міської влади не звертався до них з проханнями про сприяння в організації будь-яких візитів останнім часом.

12 лютого на сайті Одеської міської ради з’явилося розпорядження про відрядження Одеського міського голови Геннадія Труханова в Прагу для проведення робочих переговорів на рівні Міністерства промисловості і торгівлі Чеської Республіки.

Одеський міський голова відсутній на своєму робочому місці з 26 грудня.

Раніше повідомлялося, що чинний мер Одеси Геннадій Труханов не з’являється на своєму робочому місці більше 40 днів. Як пишуть місцеві ЗМІ, над Трухановим нависла загроза арешту, тому він відправився шукати захисту. У свою чергу одесити навіть влаштували символічні «поминки» по Труханову.

Популярные статьи сейчас

Дочь Пугачевой Орбакайте оконфузилась на съемках, заставив смеяться известного актера: "Всегда готова..."

Жена "Холостяка" Добрынина с сыном решила обратиться к врачу в Париже, сообщив о проблеме: "Занесли инфекцию"

Потепление ворвется в Украину, но дожди и сильный ветер не дадут им насладиться: появился прогноз

Победителя Холостячки со Златой Огневич "разгадали" задолго до финала: "Красиво смотрятся"

"Холостячку" Мишину в купальнике поздравляют с беременностью: "Животик себя проявляет"

Показать еще

Нагадаємо, мер Одеси перебував за межами міста з 26 грудня, коли почався його чергову відпустку. Спочатку Труханів планував відпочивати до 18 січня, але в останній день продовжив відпустку до 21-го, а потім несподівано оформив собі відрядження до Афін. З Греції він полетів до швейцарського Давосу, де повинен був знаходитися до 28 січня.

НАБУ взялось за Труханова: что попало под подозрение

Але 29 січня Труханов після другої поспіль закордонні відрядження, на роботу так і не вийшов. Одеський голова взяв відпустку за свій рахунок до 4 лютого. Не з’явився Труханов на нараду апарату в мерію і 5 лютого.

Джерело: Politeka