На днях у Facebook міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет повідомив про викриття схеми розробки програмного забезпечення, яке мало боротися з підробленими ліками.

Як повідомляє from-ua, організатори корупційної схеми, пов'язаної з запуском електронної акцизної марки, отримали державне фінансування в розмірі 20 млн гривень і розраховували отримати 369 млн гривень на ім'я компанії в Гонконзі.

Політичний експерт Кирило Сазонов прокоментував це так: «Дубілет шукає «хайпові теми» для швидкого кар’єрного зростання та заміни Гончарука. В цьому йому сприяє батько та Коломойський (його та батька роботодавець)».

«Бажання державних чиновників віджати ідею бізнесу, може призвести до дискредитації інвестиційного клімату в країні та створення атмосфери недовіри до держави. Коли чесний та порядний бізнес не буде мати бажання співпрацювати із держорганами, то їх місце займуть компанії міністрів та їм подібних», – пояснив експерт.

Популярные статьи сейчас

Срочное заявление Зеленского, нокаут доллара и беда из-за карантина - главное за ночь

Благовещение 2020: что категорически запрещено делать в этот день, важные традиции

Украинцам пересчитали пенсии с 1 апреля: "надбавку получили те, кто..."

Пасха в Украине пройдет по-новому, власть приняла радикальное решение: что делать украинцам

Показать еще

Сазонов акцентує увагу, що такі схеми - як результат небажання Зе протидіяти. Це стиль управління 90-х, коли ідеї «віджимають», інтелектуальна власність не захищена, а наближеність до олігархів та влади вирішують все.

Замечательная история. Госпредприятие Украины "Держинформаналитика" заключает договор с иностранной компанией по...

Gepostet von Кирилл Сазонов am Freitag, 21. Februar 2020

Нагадаємо, колишній IT-директор «Приватбанку» і співзасновник Monobank Дмитро Дубілет 29 серпня 2019 року був призначений міністром Кабінету міністрів в уряді Олексія Гончарука.