Українець Андрій Говоров став найсильнішим на Відкритому чемпіонаті Франції з плавання

Він виграв дистанцію 50 метрів батерфляєм з результатом 23,3 секунди.

Українці довели, що сильніші за росіян

Відзначимо, цей результат став не кращим в кар’єрі українця. На чемпіонаті Європи з плавання, який проходив в ізраїльському місті Нетанія, Говоров в запливі на 50 метрів батерфляєм показував результат в 22,36 секунди.

Говоров вже вигравав золото на цій же дистанції на Чемпіонаті Європи з плавання, який проходив у 2013 році в Данії.

Раніше повідомлялося, що Наталія Прищепа завоювала бронзову медаль у бігу на командному чемпіонаті Європи, який проходить в Ліллі. Спортсменка за коло до фінішу міцно влаштувалася в лідерській групі та на заключному відрізку випереджала переслідувачів майже на секунду, проте, і відставання від другого місця було майже таким же. Прищепа показала результат 4: 13,51, який дозволив їй взяти «бронзу».