Українська легкоатлетка стала третьою у бігу на 1500 метрів

Наталія Прищепа завоювала бронзову медаль у бігу на командному чемпіонаті Європи, який проходить в Ліллі.

Українці довели, що сильніші за росіян

Спортсменка за коло до фінішу міцно влаштувалася в лідерській групі та на заключному відрізку випереджала переслідувачів майже на секунду, проте, і відставання від другого місця було майже таким же.

Прищепа показала результат 4: 13,51, який дозволив їй взяти “бронзу” і став кращим для українки в поточному сезоні. “Золото” дісталося німкені Констанці Клостерхальфен, “срібло” – у польки Анґеліки Чіхоцкій.

Відзначимо, командний чемпіонат Європи з легкої атлетики 2017 проходив 23-25 ​​червня у французькому Ліллі на стадіоні «Лілль-Метрополь». На старт у рамках Суперліги вийшли найсильніші збірні континенту. Протягом трьох днів учасники боролися за командні очки в 40 легкоатлетичних дисциплінах.

На початку червня Наталія Прищепа здобула перемогу на дистанції 800 м міжнародного турніру в польському Щецині під назвою «Меморіал Януша Кусочінскего». У фінальному забігу вона показала результат 2: 02,68 хв і на 0,03 секунди випередила ще одну українку – Ольгу Ляхову.