Футбольний карлик Європи примудрився виграти свій другий матч в історії

Минулий раз команді таке вдавалося лише в червні 2014 року.

Товариський матч між збірними Гібралтару і Латвії відбувся сьогодні, 25 березня на стадіоні «Вікторія».

Матч закінчився з рахунком 1: 0. Єдиний гол в грі був забитий на 88 хвилині. Відзначився півзахисник збірної Гібралтару Ліам Уокер, який виступає за англійський клуб «Ноттс Каунті» у другій лізі. Це четвертий за силою дивізіон англійського футболу.

Довгий час збірна Гібралтару грала з командами так званих невизнаних територій, які не мають офіційного статусу і членства в ФІФА і УЄФА. Серед них -Гренландія, Родос, Північний Кіпр, Тибет, Шетландські острови, Аландські острови, острів Джерсі, Мадейра, Менорка, Монако і так далі.

Тільки у вересні 2013 року Гібралтар провів перший офіційний товариський матч. Тоді суперником стала команда Словаччини. На загальний подив, Гібралтару вдалося тоді домогтися безгольової нічиї 0:0. Незабаром збірна вже брала участь у відборі на Євро-2016.

У червні 2014 року гібралтарцям вдалося оформити свою першу перемогу в історії. Матч Гібралтар-Мальта закінчився з рахунком 1:0.

І ця перемога довго залишалася єдиною. Тепер же в біографії збірної Гібралтару значаться 30 матчів (2 перемоги, 3 нічиїх, 25 поразок) із загальним рахунком 9:124.

Нагадаємо, в п’ятницю, 23 березня, відбувся ряд товариських матчів.

В одному з них збірна Росії приймала в Москві збірну Бразилії і програла з рахунком 0:3. Всі три м’ячі були забиті в другому таймі. Голами відзначилися Міранда, Коутіньо і Пауліньо.

Схожа ситуація спостерігалася і в матчі між Норвегією і Австралією, однак там рахунок склав 4:1 на користь перших.

Найбільш нервовою була гра між Португалією та Єгиптом. Там Кріштіану Роналду зробив дубль в доданий час, принісши своїй команді вольову перемогу. Не менш цікавим був і матч між Францією і Колумбією. Останні майже весь матч програвали з рахунком 2:0, проте на останніх хвилинах зуміли завести в ворота противника аж три м’ячі.

Джерело: Politeka