Чоловіку на трибунах стало погано під час матчу

Футбольна зустріч між «Карпатами» та «Чорноморцем» проходила у суботу, 31 березня, на стадіоні «Україна».

Вболівальнику львів’ян стало зле ще під час першого тайму гри. У чоловіка стався інсульт і той знепритомнів. На той момент «Карпати» вигравали 1:0.

Медики, які були на стадіоні, намагалися врятувати чоловіка. Вони почали надавати допомогу 49-річному вболівальнику відразу ж на трибуні. Згодом чоловіка все ж забрали у карету швидкої допомоги.

Проте реанімаційні заходи не допомогли, чоловік помер у машині швидкої допомоги біля стадіону.

Після матчу стало відомо, що він помер. Відтак на стадіон одразу ж прибули правоохоронці.

Зазначається, що на стадіон 49-річний вболівальник прийшов зі своїм сином.

В результаті «Карпати» перемогли «Чорноморець» з рахунком 3:1.

Нагадаємо, у Хорватії під час матчу між Марсонією і Славонією 25-річний гравець господарів Бруно Бобан трагічно помер прямо на полі. Це сталося на 15-й хвилині матчу після сильного удару м’яча в груди.

Гравці зібралися навколо нього, потім підбіг клубний лікар, а через кілька хвилин прибула команда швидкої допомоги, проте, незважаючи на всі реанімаційні зусилля, серце футболіста все ж не вдалося запустити.

Бруно Бобан грав на правому фланзі атаки і з 12 м’ячами став найкращим бомбардиром команди у третій за силою хорватській лізі. У попередньому турі 18 березня у ворота Вартекса він забив два м’ячі. Бобан також грав у Першій лізі за Загреб, де почав свою професійну кар’єру. А в Марсонію він перейшов якраз зі Славонії.

Як повідомлялося раніше, 11 березня відбувся матч 28-го туру італійської Серії А, в якому Фіорентина на «Артеміо Франкі» приймала Беневенто.

На 13-й хвилині матчу поєдинок був припинений і вболівальники зробили перфоманс на честь 31-річного капітана команди Давіде Асторі, який помер 4 березня. Фанати виклали клубними кольорами ім’я футболіста і цифру «13», під якою він грав.

Джерело: ZAXID.NET