Еліна Світоліна опустилася на 5-у позицію чемпіонської гонки WTA

Перша ракетка України Еліна Світоліна опустилася на п’яте місце в оновленому рейтингу WTA від 16 липня.

Чемпіонка Уїмблдону-2018 німкеня Анжеліка Кербер піднялася на другу сходинку, фіналістка цього турніру американка Серена Вільямс – на 17, повідомляє Sport.Znaj.

Світоліна сенсаційно вилетіла з Вімблдону

Еліна Світоліна програла в матчі 1-го раунду Вімблдону. Суперницею українки була 30-річна німкенія Тетяна Марія.

свитолина

Перший сет виграла представниця Німеччини з рахунком 7:6 (на тай-брейку 7:3). Цікаво, що Марія вела 5:2, а Еліна змогла відігратися. Другу партію Світоліна все ж виграла з рахунком 6:4. Все вирішувалося в третьому сеті, де сильнішою виявилася Тетяна, яка перемогла 6:1.

В 1/32 німкенія зіграє з француженкою Христиною Младенович.

Світоліна відмовилась їхати до Росії

Еліна Світоліна не зіграє на турнірі WTA Moscow River Cup, який відбудеться у Росії.

У грудні минулого року під час презентації нового турніру серії WTA International в списку учасниць турніру була Світоліна, однак у опублікованій нещодавно заявці Еліни вже не було.

У Москві з українок планує виступити Катерина Козлова, яка потрапляє в основу, а в кваліфікацію може пройти Ангеліна Калініна.

Грунтовий турнір Moscow River Cup пройде з 23 по 28 липня, через тиждень після закінчення Вімблдону. Це змагання замінило у календарі WTA турнір у Бостаді (Швеція).

Нагадаємо, Світоліна здивувала українців патріотичним зізнанням. Першка ракетка України привітала всіх зі святом та сказала, що пишається представляти нашу державу.

Відмивання грошей і вимагання: Виннику висунули нові звинувачення, кажуть про екстрадицію

Краща українська тенісистка Еліна Світоліна привітала своїх співвітчизників з Днем Конституції, який країна відзначає 28 червня. За визнанням нашої спортсменки, вона з гордістю захищає жовто-синій прапор на міжнародній арені.

Також повідомлялося, що організатори Вімблдону зробили сюрприз для Вільямс.

Знаменита американська тенісистка Серена Вільямс, 23-кратна переможниця Гранд Слемів, отримала 25-е місце в посіві на Вімблдоні. Вільямс, яка зараз посідає 183-ю позицію в рейтингу, зізналася, що рішення організаторів її приємно здивувало.