Мессі позбувся легендарного талісмана, команда в жаху

Легендарний футболіст “Барселони” Ліонель Мессі прийшов на тренування без свого талісмана – бороди

П’ятиразовий володар “Золотого м’яча”, один з кращих футболістів в історії Ліонель Мессі кардинально змінив імідж, збривши бороду, яку відрощував з 2016 року, повідомляє Znaj.ua.

Мессі перестав голитися в 2016 році, ось уже два роки відпускаючи рослинність на обличчі. Борода футболіста вважалася свого роду талісманом, що приносить удачу, і навіть партнери по команді не дозволяли Ліонелю голитися.

Месси

Сам же футболіст поки не пояснив, навіщо збрив свій талісман.

Відзначимо, Ліонель Мессі відзначився черговим досягненням на Лізі чемпіонів. У матчі першого туру групового етапу іспанський клуб «Барселона» обіграв ПСВ з рахунком 4: 0.

Під час матчу Мессі відзначився хет-триком. Аргентинець відкрив рахунок ударом зі штрафного на 31-й хвилині, ставши автором першого гола Ліги чемпіонів у нинішньому сезоні. На 77-й хвилині він забив другий свій гол, на 87-й – третій.

Для Мессі це 8-й хет-трик в Лізі чемпіонів. Він став першим гравцем, кому підкорилася ця позначка. Таким чином, Ліонель Мессі став першим гравцем, якому вдалося оформити 8 хет-триків в рамках Ліги чемпіонів.

Месси

Додамо, що раніше Ліонель Мессі розповів, щоб він хотів змінити в своїй техніці. Зокрема, легендарний нападник «Барселони» і збірної Аргентини зізнався, що не всім задоволений в своєму спортивному майстерності.

«Мені потрібно працювати над пенальті. Бути більш ефективним. Це дуже складний елемент. Сьогодні воротарі витягують такі м’ячі, які в минулому залетіли би в ворота. Пенальті – виразно та річ, в якій мені необхідно удосконалюватися», – сказав Мессі.

Відзначимо, що Ліонель Мессі за свою кар’єру зміг реалізувати 71 з 88 пенальті (80%)

Нагадаємо, гравець Динамо забив історичний гол в матчі з Астаною, відео.

Як повідомляла Politeka, дочка відомого тренера закотила істерику прямо на стадіоні, з’явилися кадри.

Також Politeka писала, що Хацкевич заговорив про відставку після провальних ігор Динамо.