Футбольний експерт і колишній гравець Динамо Олександр Головко проаналізував розгромну поразку київського клубу від Челсі (0:3) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

За його словами, лондонці в усіх компонентах перевершували киян, яким потрібно винести урок з цього поєдинку.

Окрім того, Головко вважає, що деякі виконавці Динамо в протистоянні з Челсі просто випали з гри.

Челси — Динамо

«Челсі доклав стільки зусиль, скільки потрібно було для того, щоб перемогти. Якщо проаналізувати перший гол, то з такою атакою захист Динамо ще не стикався. Звинувачувати нікого в цьому не потрібно. В АПЛ забивають такі м’ячі. На таких матчах потрібно вчитися.

Не знаю, який склад Челсі прилетить до Києва, але рахунок 0:2 був би кращим, ніж 0:3. Але Челсі за всіма параметрами обігравав Динамо.

НП у столичному метро: прибули рятувальники, зупинено рух

Циганков повністю випав з гри. Потрібно розбиратися, чому це сталося. Тільки до 25-ї хвилини ми побачили Шапаренка. У другому таймі розкрився Шепелєв. Я б виділив протистояння Давіда Луїса і Русина, де було падіння при кожному торканні. Сідклей і Гармаш непогано увійшли в гру», – наводить слова Головка Динамоманія з посиланням на телеканал Футбол.

Нагадаємо, що матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи між Динамо і Челсі відбудеться в четвер, 14 березня, в Києві на НСК Олімпійський.

Раніше головний тренер Челсі Мауріціо Саррі поділився думками про матч з Динамо в Лізі Європи, заявивши, що його команда могла забивати набагато більше, ніж три м’ячі.

«Ми могли забити більше, особливо в першому таймі, але результат все одно хороший. Ми змогли не пропустити на своєму полі, що дуже важливо в цьому турнірі. Незважаючи на велику перемогу, ми повинні поїхати до Києва з максимальним рівнем зосередженості.

Педро дуже добре зіграв, не тільки в атаці, але і в обороні. Він упустив два або три моменти, але грав дуже добре.

Треба зберігати пильність і не розслаблятися. Якщо ти пропускаєш в матчі-відповіді, то ризикуєш потрапити в психологічну яму. Ми повинні поїхати до Києва з високим рівнем концентрації», – сказав Мауріціо Саррі.

Нагадаємо, раніше Динамо і Шахтар дізналися суперників у плей-офф Ліги Європи.

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.