Гравці Челсі були високо оцінені після розгромної перемоги над Динамо в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

Лондонський клуб у домашньому поєдинку розбив киян з рахунком 3:0, чим практично забезпечив собі путівку в чвертьфінал турніру.

За підсумками восьми перших матчів 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА склав символічну збірну з найкращих футболістів.

Челси — Динамо

У команду тижня після впевненої перемоги над Динамо потрапили відразу три представники Челсі: захисники Давіде Дзаппакоста і Давід Луїс, а також автор першого голу Педро Родрігес.

Також до символічної збірної були включені три футболісти Наполі, два гравці Вільярреала і по одному представнику від Айнтрахта, Ренна і Валенсії.

Команда тижня Ліги Європи:

Воротар: Кевін Трапп (Айнтрахт)

Захисники: Давіде Дзаппакоста (Челсі), Каліду Кулібалі (Наполі), Давід Луїс (Челсі), Маріу Руй (Наполі).

Півзахисники: Педро Родрігес (Челсі), Ману Морланес (Вільярреал), Фабіан Руїс (Наполі), Хатем Бен-Арфа (Ренн).

Нападаючі: Родріго (Валенсія), Жерар Морено (Вільярреал).

Нагадаємо, що матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи між Динамо і Челсі відбудеться в четвер, 14 березня, в Києві на НСК Олімпійський.

ПриватБанк потрапив в скандал на 8 березня

Раніше головний тренер Челсі Мауріціо Саррі поділився думками про матч з Динамо в Лізі Європи, заявивши, що його команда могла забивати набагато більше, ніж три м’ячі.

«Ми могли забити більше, особливо в першому таймі, але результат все одно хороший. Ми змогли не пропустити на своєму полі, що дуже важливо в цьому турнірі. Незважаючи на велику перемогу, ми повинні поїхати до Києва з максимальним рівнем зосередженості.

Педро дуже добре зіграв, не тільки в атаці, але і в обороні. Він упустив два або три моменти, але грав дуже добре.

Челси - Динамо, Лига Европы

Треба зберігати пильність і не розслаблятися. Якщо ти пропускаєш в матчі-відповіді, то ризикуєш потрапити в психологічну яму. Ми повинні поїхати до Києва з високим рівнем концентрації», – сказав Мауріціо Саррі.

Нагадаємо, раніше Динамо і Шахтар дізналися суперників у плей-офф Ліги Європи.

Як повідомляла Politeka, Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що Шахтар і Динамо отримали компенсації від ФІФА за участь їхніх гравців на Чемпіонаті світу-2018.