У четвер, 28 вересня, в рамках 2-го туру групового раунду Ліги Європи київське Динамо на виїзді здобуло вольову перемогу в матчі з Партизаном (3:2)

Про це пише Znaj.sport.

Незважаючи на те, що гості пропустили в свої ворота до перерви цілих два м’ячі, у другому тайму команда Олександра Хацкевича зробила неймовірний камбек, відправивши у ворота суперника три голи. За Динамо в цьому матчі дублем відзначився Жуніор Мораєс і ще один гол на рахунку Віталія Буяльського.

Голи: Ожеговіч, 34, Тавамба, 42 – Мораєс, 55 (пенальті), 84, Буяльський, 68.

Пізніше,  капітан київського Динамо Сергій Сидорчук прокоментував перемогу своєї команди в матчі.

“У першу чергу скажу, що це заслуга тренерів, які змогли достукатися до футболістів. Також дуже важливо, що здорово зіграли заміни. Не пам’ятаю, коли в останній раз гравці, що вийшли на поле у ​​другому таймі, настільки посилювали гру. Спасибі хлопцям, які вийшли і, за великим рахунком, зробили результат.

Хочу вибачитися перед командою за другий гол. Напевно, якби у нас не було справжньої команди, ми б опустили руки і не виграли б цей матч. Але колектив у нас є. Спасибі хлопцям. Ще, коли забили перший м’яч, відчули, що зможемо перемогти”, – сказав Сидорчук.

Яквже повідомляла Politeka, півзахисник збірної України і дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко розповів про особливості тренуванувального процесу в Німеччині. Нагадаємо, раніше тренер Боруссії розповів про блискучу гру Ярмоленко.

Джерело: Znaj.sport.