Стали відомі результати матчів 8-го туру німецької Бундесліги

Про це повідомляє Знай.Спорт.

Із п’ятниці до неділі, 13-15 жовтня, в Німеччині будуть зіграні матчі восьмого туру Бундесліги.

Скандали, інтриги: як теща здала лідера збірної Чилі

Програму 8-го туру відкривав п’ятничний поєдинок між Штутгартом та Кельном. Господарі зуміли вирвати перемогу лише у додатковий час. Переможний м’яч на рахунку Шадрака Акола – 2:1.

Мюнхенська Баварія під керівництвом Юппа Хайнкеса розтрощила Фрайбург – 5:0. Забиті м’ячі на свій рахунук записали: Коман, Алькантара, Левандовски, Кімміх. Також у свої ворота забив Шустер.

Шальке з Євгеном Коноплянкою, який з’явився з лави для запасних, обіграв берлінську Герту – 0:2.

Айнтрахт на останніх хвилинах вирвав перемогу у Ганновера. Переможний м’яч на рахунку Ребіча.

Гоффенгайм на власному полі не зумів обіграти Аугсбург – 2:2. Ще один результативний матч видали Майнц та Гамбург. Сильнішими були господарі – 3:2.

У центральному матчі 8-го тура чемпіонату Німеччини дортмундська Боруссія вдома поступилась РБ Лейпцигу – 2:3. Рахунок у матчі відкрив Обамеянг у дебюті матчу, проте за шість хвилин Забітцер відновив паритет. Ще у першому таймі гості вийшли вперед завдяки зусиллям Поульсена. В дебюті другого тайму Лейпциг реалізував пенальті – 1:3. А вже на 64-й хвилині Боруссія отримала право на пробиття пенальті, який реалізував Обамеянг. Зазначимо, що Андрій Ярмоленко провів повний матч.

Майнц – Гамбург 3:2

Голи: Максім, 3, Белль, 52, Латца, 58 – Уолас, 9, Саліховіч, 90+2, пен.

Ганновер – Айнтрахт Ф 1:2

Голи: Сане, 36 – Халер, 10, Ребіч, 90

Боруссія Д – РБ Лейпциг 2:3

Голи: Обамеянг, 4, 65 (пен) – Забітцер, 10, Поульсен, 26, Огюстен, 48 (пен)

15.10.2017

Байєр – Вольфсбург 16:30

Вердер – Боруссія М 19:00

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, Федерація футболу Еквадору дискваліфікувала п’ять гравців збірної. Роберт Арболеда, Карлос Орехуела, Габріель Кортес, Хоао Плата і Еннер Валенсія перед вирішальною грою проти Аргентини у відбірковому матчі чемпіонату світу пішли в нічний клуб.