Українська тенісистка знову обіграла суперницю і готується до фіналу престижного турніру

Відома українська тенісистка Еліна Світоліна знову здобула перемогу і пробилися до фіналу WTA, який пройде у Брісбені (Австралія).

На цей раз суперницею української ракетки була представниця Чехії Кароліна Плішкова. Варто зазначити, що на даний момент чешка займає 4-е місце в світі, в той час, як українка – 6-е.

Однак не дивлячись на це, Світоліна виграла обидві партії у своїй суперниці. Незважаючи на те, що в першій партії вела Плішкова 4: 0, а в другій відігралася з рахунком 2: 5.

Підсумковий рахунок склав 7: 5 на користь Світоліної.

Відомо, що в фіналі турніру українська ракета поміряється силами з Олександрою Сосновіч з Білорусі.

Зауважимо, що на шляху до фіналу Еліна Світоліна обіграла таких суперників, як Карла Суарес Наварро (Іспанія, 40-я), Анна Конюх (Хорватія, 44-я) і Йоханна Конта (Великобританія, 9-а).

Нагадаємо, раніше Politeka писала, що перша ракетка України Еліна Світоліна прокоментувала перемогу в чвертьфіналі турніру в австралійському Брісбені над британською тенісисткою Йоханной Конто.

Джерело: Politeka