За час проведення Паралімпійських ігор-2018, українська збірна зуміла виграти кілька десятків нагород

Так, в останній день змагання українські паралімпійці змагалися тільки в змішаній лижній естафеті, в якій зуміли завоювати золоту медаль. Вона стала 22 нагородою в медальній кошику українців.

Завдяки цьому наша країна зуміла закріпитися на шостій позиції в загальному медальному заліку. Звернемо увагу, що всього на рахунку спортсменів знаходяться 7 золотих, 7 срібних і 8 бронзових нагород.

Слід уточнити, що сьогодні, 18 березня, відбудеться церемонія закриття Паралімпійських ігор в Пхьончхані. Після цього українські спортсмени вирушать на батьківщину, а зустріти їх можна буде 20 березня в 12:30 в аеропорту Бориспіль, термінал F.

Нагадаємо, на восьмий день Паралімпійських ігор у Пхьончхані, українські спортсмени завоювали відразу дві нагороди. Про це повідомляє паралімпійський комітет України. Так, Григорій Вовчинський зумів завоювати друге місце в лижних гонках серед «стоячих» спортсменів, а Максим Яровий взяв «бронзу» в лижних гонках серед «сидячих» спортсменів а 7,5 кілометрів.

Як писала Politeka, на сьомий день Паралімпійських ігор у південнокорейському Пхьончхані, Україна піднялася в турнірній таблиці загальнокомандного заліку. Про це повідомляє офіційний сайт Паралімпіади-2018.

В даний час завдяки зусиллям українських спортсменів, країні вдалося піднятися на четверте місце в таблиці. Відзначимо, що 16 березня, розіграно 11 комплектів нагород. Наші біатлоністи завоювали для України три медалі – Віталій Лук’яненко приніс в скарбничку української збірної золоту медаль, Оксана Шишкова і Олександр Казик – по срібній серед спортсменів з порушенням зору.