Екс-голкіпер Динамо Олександр Шовковський в черговий раз прокоментував поведінку захисника столичного клубу Євгена Хачеріді, що не залишилося без уваги українського футболіста Алькоркон Романа Зозулі

Хачеріді відмовився виходити на заміну в матчі Динамо проти Лаціо. Цей епізод вирішив прокоментувати легендарний гравець столичного клубу Олександр Шовковський, який заявив, що таким, як Хачеріді, не місце в Динамо.

Після цього сам Хачеріді заявив, що йому ніхто не говорив виходити на заміну і висловив обурення словами Олександра Хацкевича. Також захисник додав, що він готовий навіть стояти у воротах, якщо це буде необхідно команді. Ці репліки Хачеріді знову зважився прокоментувати Шовковський.

“Навіщо Хацкевич це робить? Можливо для того, щоб уберегти своїх колег по тренерському цеху від помилки? Коли футболіст не розуміє різницю між” стояти на воротах “і” грати у воротах “, то з ним і говорити-то нема про що”, – написав Шовковський на своїй сторінці в Facebook.

Після цього вже в коментарях під постом дискусія продовжилася і її підтримав навіть Роман Зозуля.

Нагадаємо, 15 березня в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Динамо в Києві на “Олімпійському” грало з Лаціо. Перша зустріч в Римі завершилася з рахунком 2: 2, а тому ситуація підстьобувала італійців атакувати і забивати.

Перший м’яч забив Лукас Лейв на 23-й хвилині після кутового розіграшу. Другий гол вони забили на 83-й хвилині, проте на цей раз відзначився Стефан Де Врей.

Звернемо увагу, що гравці Лаціо домінували практично весь час матчу, хоча і мали відразу кілька небезпечних моментів, проте «киян» рятував воротар Денис Бойко.