Парі-Сен-Жермен довів, що йому немає рівних у Франції, вигравши Кубок Ліги вп’яте поспіль

У фіналі Кубка Ліги 31 березня, як і рік тому, зустрілися два найсильніших на даний момент французькі клуби – ПСЖ і Монако.

Команді Унаї Емері вдалося захопити перевагу ще зі старту матчу. Парижани забили швидкий гол – на 5-й хвилині пенальті заробив Мбаппе, якого збив Глік. 11-метровий реалізував Кавані, перегравши Субашича.

До середини першого тайму практично вирішився і результат поєдинку. На 21-й хвилині Мбаппе викотив м’яч на хід Ді Марії, той пробив у воротарський кут, але Субашич не зміг виручити – 2:0.

Монако все ж вдалося вразити ворота суперника. Практично в кінці першого тайму відзначився Фалькао, але після перегляду арбітром відеоповтору гол був відмінений.

У другому таймі практично нічого не змінилося. Монегаскам нічого було протиставити парижанам.

На 85-й хвилині Мбаппе відпасував у штрафну на Кавані, який і встановив остаточний рахунок матчу – 3: 0.

Таким чином, ПСЖ впевнено обіграв Монако в фіналі Кубка французької ліги і завоював перший з трьох можливих національних трофеїв.

Варто відзначити, що парижани завоювали 16-й з останніх 18-ти трофеїв на внутрішній арені (чемпіонат, Кубок і Суперкубок країни, а також Кубок ліги). А для головного тренера ПСЖ Унаї Емері це став п’ятий титул з клубом.

Нагадаємо, 3 березня нападника ПСЖ Неймара прооперували в Бразилії у зв’язку з травмою правої ноги.

Бразилець пропустить 2,5-3 місяці після операції і може пропустити залишок сезону, не встигнувши відновитися до ЧС-2018.

Гравець отримав травму в матчі Ліги 1 проти Марселя (3: 0). У форварда діагностували розтягнення зв’язок і тріщину п’ятої плеснової кістки.

Також в колишньому клубі Неймара, Барселоні, назріває внутрішній конфлікт через його можливе повернення в клуб. По різні боки барикад опинилися лідер каталонців Ліонель Мессі і президент клубу Хосеп Бартомеу.

Повідомляється, що Мессі позитивно сприйняв новину про намір Неймара повернутися в Барселону. У футболістів залишилися теплі стосунки незважаючи на те, що Неймар покинув Барсу, щоб вийти з тіні аргентинця.

Як повідомляють іспанські ЗМІ, не зрадів поверненню бразильця президент Барси Хосеп Бартомеу. Він вважає, що Неймар обдурив клуб, коли перебрався в ПСЖ.