Фанати київського «Динамо» влаштували бійку на матчі проти донецького «Шахтаря»

Центральний матч 27-го туру чемпіонату України з футболу відбувся на стадіоні «Металіст».

Київське «Динамо» перемогло донецький «Шахтар» з рахунком 1: 0. Доленосний гол забив Володимир Шепелєв на 32-ій хвилині матчу.

Киевское Динамо

Після закінчення гри вболівальники київської команди влаштували на стадіоні заворушення. Фанати спустилися зі свого сектора вниз, влаштували бійку і спробували проникнути на футбольне поле. Футбольні хулігани використовували піротехніку.

Правоохоронцям вдалося заспокоїти гіперактивних уболівальників – для цього знадобилося лише кілька хвилин.

На матчі “Маріуполя” і київського “Динамо” сталася бійка між уболівальниками команд, яку вдалося зупинити лише після втручання правоохоронців.

При цьому вболівальники почали сутички з поліцією. В результаті інциденту постраждали дев’ять правоохоронців, але нікого з уболівальників затримати не вдалося.

Про це повідомила прес-служба ГУ Нацполіції в Донецькій області.

Сутичка між фанатами і поліцією відбулася за межами стадіону в середині другого тайму.

Розгромна поразка у матчі 27-го туру першого дивізіону чемпіонату Нідерландів між Гоу Ехед Іглс і Де Графсхап (0:4) ледве не завершилася трагедією для господарів.

Інцидент стався в той момент, коли гравці Де Графсхап вирішили відсвяткувати виїзну перемогу разом зі своїми вболівальниками. У цей момент на поле вибігли фанати Іглс і напали на футболістів з команди-суперника.

У результаті на полі сталася бійка між уболівальниками, гравцями і стюардами. Порушників порядку оперативно затримали.

Джерело: Politeka