Матч півфіналу Кубка Туреччини між “Фенербахче” і “Бешикташем” було перервано на 58-й хвилині матчу за рахунку 0:0 через фанатів

Так, арбітр матчу Мете Калкаван змушений був тричі зупиняти гру через поведінку уболівальників, які кидали на поле сторонні предмети.

Але остаточно вирішив перервати гру лише при четвертій зупинці.

Вболівальники “Фенербахче” почали кидати різні предмети в бік лавки запасних гравців суперника.

Дісталося насамперед головному тренеру “Бешикташа” Шенола Гюнеш. В результаті дій фанів лікарі наклали головному наставнику п’ять швів на рану на голові і відправили в лікарню, щоб уникнути погіршення стану здоров’я.

Слеует відзначити, що першому таймі був видалений захисник “Бешикташа” Пепе. Це матч-відповідь, а в першому півфіналі, що завершився з рахунком 2: 2, було показано три червоні картки.

The match between #Fener and #Besiktas temporarily stopped. Ugly scenes. pic.twitter.com/xpNTBPvYjh

— Adnan Pato Karalić (@patozmania) 19 апреля 2018 г.

Нагадаємо, фанати київського «Динамо» влаштували бійку на матчі проти донецького «Шахтаря».

Центральний матч 27-го туру чемпіонату України з футболу відбувся на стадіоні «Металіст».
Як раніше писала Politeka, після разгромнго поразки в матчі 27-го туру першого дивізіону чемпіонату Нідерландів між Гоу Ехед Іглс і Де Графсхап (0: 4) на поле вибігли фанати Іглс і напали на футболістів з команди-суперника.

Інцидент стався в той момент, коли гравці Де Графсхап вирішили відсвяткувати виїзну перемогу разом зі своїми вболівальниками.

В результаті на полі сталася бійка між уболівальниками, гравцями і стюардами. Порушників порядку оперативно затримали.