Наставник Шальке Доменіко Тедескі особисто похвалив українця Євгена Коноплянку, коментуючи нічию з “Боруссією” з Менхенгладбаха

Про це повідомляє офіційний сайт “Шальке”.

Ми перевершували суперника з двома “вісімками” в особі Євгена Коноплянки та Аміна Харита. Було дуже приємно бачити, як вони пожертвували собою заради команди. Це було дуже важливо для команди і розвитку цих гравців.

Коноплянка, Шальке

Ми можемо пишатися ними. Така ефективність іноді варта більше, ніж три очки. Ось чому я повинен зробити команді величезний комплімент“, – повідомив головний тренер “Шальке”.

Евгений Коноплянка

Нагадаємо, український півзахисник Євген Коноплянка допоміг своїй команді здобути нічию. У 32 турі Бундесліги Шальке приймав Боруссію з Менхенгладбаха.

Команда українця була фаворитом поєдинку, проте все змінилося вже на 12 хвилині матчу. Господарі поля залишилися в меншості. Набіль Бенталєб отримав дві жовті за декілька секунд. Спочатку в грубому підкаті збив суперника, а потім отримав другу жовту картку за неспортивну поведінку, немов Шім’ї Врсалько за Атлетіко в грі Ліги Європи проти Арсеналу (1:1).

Як раніше писала Politeka, півзахисник Шальке Євген Коноплянка забив гол і зробив асист (гольова передача) в матчі 31 туру Бундесліги проти Кельна.

Віце-капітан національної збірної України прорвався по лівому флангу на 5-й хвилині матчу і віддав ідеальний пас на Емболо. Пізніше він забив вже сам.